Skip to content

Aptiekas Bēru Ansamblis laiž klajā pirmo singlu “Pulksteņa dziesmiņa”

“Pulksteņa dziesmiņa” ir pirmais singls no Aptiekas Bēru Ansambļa (ABA) debijas albuma “Tunku cincis”, kas tiks laists klajā jau drīzumā un prezentēts 16. martā bārā Aleponija. Šī dziesma ir autentisks, uz patiesiem notikumiem balstīts stāsts par kāda precēta pāra dialogu pirmdienas rītā pēc piedzīvojumiem bagāta svētdienas vakara.

“Pulksteņa dziesmiņa” iemūžināta 2024.gada janvārī Valmierā, Hodila Records studijā, ieraksts un pēcapstrāde – Ģirts Lomiks Laumanis.

Singls “Pulksteņa dziesmiņa” klausāms Spotify un Bandcamp.

Aptiekas Bēru Ansamblis radies 2018. gadā Vecrīgas kroga “Aptieka” telpās, kopīgā dziesmā vienojoties bāra darbiniekiem un draugiem. ABA sastāvā ir Irbe Šmite (vokāls), Agnese Želneronoka (vokāls), Laima Edīte Cīrule (ģitāra), Līga Inkēna (bass), Ilze Barkeviča (akordeons), Madara Markovska (akordeons), Mārtiņš Rutks arī Rutkis (bungas).

Nezinātājiem grupa savu pārstāvēto stilu dēvē par neo-eklektiskā-panka-indie-šlāgeri jeb starpžanru mūziku. Tā ir radoši nekārtīga mūzika neprofesionāļu izpildījumā, kas papildinās visus svarīgākos dzīves notikumus, tajā skaitā kāzas, bēres un dzimšanas dienas.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit