Skip to content

Aptiekas Bēru Ansamblis laiž klajā savu otro singlu “Supernova”

Tuvojoties Eirovīzijas dziesmu konkursam Malmē, Aptiekas Bēru Ansamblis publisko un velta savu jaunāko singlu “Supernova” mūziķa Dona atbalstam, pārstāvot Latviju ar dramatisko balādi “Hollow”.

“Diena, kad radījām “Supernovu”, nebija īpaša diena, lai arī līdz dziesmai nonācām vairākos piegājienos ar daudziem balss ziņu melnrakstiem un savstarpējiem jokiem. Mūsu daiļrades moto drīzāk ir skriet pakaļ katrai idejai un censties to realizēt un iemūžināt, kamēr vēl esam jauni un bezbailīgi. Tieši tāpēc mēs nekad nebūsim ne Supernovā, ne Eirovīzijā, bet vislielākos panākumus novēlam ikvienam, kurš ir spēris šo lielo soli, un turam īkšķus par Dona iznācienu jau 9.maijā,” atzīst Aptiekas Bēru Ansambļa dalībnieki.

Dziesma “Supernova” ierakstīta 2024.gada janvārī Valmierā, Hodila Records studijā, pie Ģirta “Lomika” Laumaņa un ir iekļauta arī Aptiekas Bēru Ansambļa martā izdotajā debijas albumā “Tunku Cincis”. Iespēju ierakstīt šo albumu grupa ieguva, piedaloties un uzvarot bāra “Nemiers” rīkotajā jauno grupu konkursā Nemiera Blice 2023. Grupas dalība apstiprināta šovasar jau vairākos pasākumos, piemēram, festivālā “Kartupeļpalma Vējiem Līdzi”, kas norisināsies 9.-10.augustā Liepājā.

Aptiekas Bēru Ansamblis radies 2018.gadā Vecrīgas kroga “Aptieka” telpās, kopīgā radošajā darbībā vienojoties bāra darbiniekiem un draugiem. Grupas sastāvā ir Irbe Šmite (vokāls), Agnese Želneronoka (vokāls), Laima Edīte Cīrule (ģitāra), Līga Inkēna (bass), Ilze Barkeviča (akordeons), Madara Markovska (akordeons), Mārtiņš Rutks arī Rutkis (bungas).

Nezinātājiem grupa savu pārstāvēto stilu dēvē par neo-eklektiskā-panka-indie-šlāgeri jeb starpžanru mūziku. Tā ir radoši nekārtīga mūzika neprofesionāļu izpildījumā, kas papildinās visus svarīgākos dzīves notikumus, tajā skaitā kāzas, bēres un dzimšanas dienas.

Singls “Supernova” noklausāms Spotify, Bandcamp, Youtube un citos servisos.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit