Skip to content

Apvienība BANDA BANDA izdod debijas albumu “GANGBANG”

Latvijas repa mūzikas pasaulē sevi spilgti pieteikusī apvienība BANDA BANDA izdevusi  debijas albumu “GANGBANG” un nosvinējusi tā iznākšanu kopā ar draugiem un atbalstītājiem klubā “Skapis”.

“Mūsu debijas albums ir klāt, nākam barā, lai sniegtu jums ultramaksimālu pieredzi! Mūsu jaunajā albumā atradīsiet dziesmas katram garastāvoklim un dzīves situācijai un pēc tā noklausīšanās mainīsies jūsu dzīve – tā pāries GANGBANG zīmē!”, stāsta grupas dalībnieki.

Albumā iekļautas gan plašākai publikai jau labie pazīstamie singli “GANGx100” un “SVARS”, gan astoņas jaunas dziesmas. Šovasar BANDA BANDA būs sastopama arī uz Positivus festivāla skatuves, rudenī grupa būs redzama Palladium koncertzālē.BANDA BANDA ir četru jaunās skolas smagsvaru – Stepa, rolands če, xantikvariāta, PRUSAX apvienība. Ideja par šāda kolektīva izveidi radās pēc dalībnieku kopējā koncerta “PALIEC SKOLĀ” 2019. gada rudenī. “Pēc koncerta sapratām, ka šāds satāvs ir nepieciešams gan klausītājiem, gan mums pašiem”, apgalvo reperi.

Klausies “GANGBANG” šeit: https://turks.lnk.to/vGZhIixY

Albuma “GANGBANG” tapšanā piedalījušies Artūrs Staprēns, Rolands Čivčs, Reinis Jurkovskis un Rihards Jānis Ķullītis, to producējis rolands če, xantikvariāts un elgrounde.

Foto Zahars Subotins

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit