Skip to content

Apvienojoties Latvijas mūziķiem, tiek ieskaņota dziesma “Mana Latvija”

Tuvojoties Latvijas Neatkarības atjaunošanas gada dienai, komponists un mūziķis jau ceturtajā paaudzē, Matīss Žilinskis, rada dziesmu “Mana Latvija”, kuras ieskaņošanā apvienojušies tādi Latvijā iemīļoti mūziķi kā Daumants Kalniņš, Ance Krauze, Intars Busulis, Raimonds Celms, ģitārists Ainars Virga, grupa “Pērkons”, Saulkrastu koris ANIMA un citi.

“Dziesma “Mana Latvija” ir kā vēstījums par to, kas man kā latvietim ir dziļi sirdī. Dziesmas ideja man radās valsts svētku laikā novembrī, kad uz ielām plīvo karogi un valda patriotiska gaisotne, kā arī iestāšanās zemessardzē pastiprināja manas patriotiskās emocijas, tāpēc jutu, ka vēlos tās izteikt mūzikā. Līdz ar to dziesmas teksts ir par to, kas man kā latvietim ir dārgs,” stāsta komponists Matīss Žilinskis.

“Mana Latvija” ierakstā piedalās dziesmas mūzikas un vārdu autors Matīss Žilinskis, solisti Daumants Kalniņš, Ance Krauze, Intars Busulis, Raimonds Celms, ģitārists Ainars Virga, grupa “Pērkons”, Saulkrastu koris ANIMA, Stīgu instrumenti Elīza Zelča, Amanda Rūta Vieško, Ilva Bāliņa, trompetists Reinis Puriņš. Dziesmas aranžiju un ierakstu veica Kristaps Krievkalns, video – Valdis Krūmiņš, producents – Ingus Leontjevs.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit