Skip to content

Ar dueli starp Ozolu un Carnival Youth pirmo reizi Latvijā notiks unikāls koncerts – Red Bull Soundclash

Šī gada 4. decembrī Ķīpsalas starptautiskājā izstāžu centrā, Rīgā, pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash, kura laikā uz divām skatuvēm kāps hiphopa mākslinieks Ozols un indīroka grupa Carnival Youth, lai draudzīgā sāncensībā, četros raundos izpildītu īpašu koncertprogrammu ar tikai šim pasākumam aranžētu dziesmu izpildījumu.

Vēl nekad iepriekš uz skatuves Carnival Youth nav izpildījuši Ozola dziesmas un otrādi, metot izaicinājumus kā viens otram, tā sev. Red Bull SoundClash notiek četros izšķirošos raundos, kur pēc katra no tiem, tieši skatītāji ir tie, kas ar ovāciju palīdzību nosaka, kuram dziesmu izpildījums izdevies labāk. Ozolam un Carnival Youth būs jāpierāda sevi, pirmajā raundā izpildot kādu populāru dziesmu savā stilā, pārstāvot savu žanru. Otrajā raundā mākslinieki izpildīs viens otra skaņdarbus, dziesmas vidū pārņemot oriģinālo izpildījumu savā aranžējumā. Trešajā kārtā mākslinieki pārsteigs skatītājus ar trīs savām dziesmām dažādu žanru izpildījumā. Visbeidzot, ceturtajā raundā uz abām skatuvēm viņiem pievienosies viesmākslinieki, kurus mākslinieki turēs noslēpumā līdz pat uzstāšanās brīdim!

Katrā raundā uzvarētājus noteiks pa vidu skatuvēm klātesošie fani, gavilējot un aplaudējot, cik skaļi vien spēj, taču šogad atbalstītājiem klātienē pievienosies arī tiešraides skatītāju balsojums!

Red Bull SoundClash ir pārsteigumiem bagāts notikums, kurš aizraus ikvienu līdz pat pašām beigām! Šāda veida muzikālais koncepts radies jau pirms aptuveni 70 gadiem Jamaikā, bet Red Bull SoundClash pasākumi visā pasaulē norisinās kopš 2006. gada. Četru izaicinošu raundu ietvaros mākslinieki parāda savas improvizācijas un dzīvās uzstāšanās iemaņas.

Tāpat trīs laimīgajiem būs iespēja laimēt 2 biļetes uz pasākumu, piedaloties viktorīnā par Red Bull SoundClash – vairāk informācijas Rimi veikalos!

Pasākums norisināsies atbilstoši valstī noteiktajiem ierobežojumiem, ievērojot un īstenojot epidemioloģiskās drošības pasākumus.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit