Skip to content

Ar dziesmu “100km/h” Latvijas popmūzikā sevi piesaka Paula

26. aprīlī ar jaunu dziesmu “100km/h” dziedātāja Paula Dundere iepriecina savus klausītājus, līdzās izdodot videoklipu, kas aicina baudīt vēlos vakarus, klausoties mūziku automašīnā.

Dziesma “100km/h” tika sarakstīta “Zvaigznāja” dziesmu rakstīšanas nometnē, kur Paula iepazina Loretu Reidi. Meitenēm apvienojoties, radās dziesmas pirmā skice, kuru vēlāk Paula attīstīja un pabeidza kopā ar producentu Kristapu Ērgli.

“Manuprāt, “100km/h” ir piemērota dziesma vēliem vakara izbraucieniem automašīnā. Es to raksturotu kā sevis atrašanas vai aizbēgšanas dziesmu,” saka Paula.

Kopā ar dziesmu “100km/h”  tiek izdots arī videoklips. Paula stāsta: “Šī bija mana pirmā  videoklipa filmēšanas pieredze, tādēļ nedaudz biju satraukusies par rezultātu. Vēlos pateikt paldies komandai, kas stāvēja aizkadrā un man palīdzēja, kamēr es atrados filmēšanas centrā. Man bija vairāki fantastiski tērpi, kas manī izraisīja sirreālu sajūtu.” Paulas vizuālais tēls tapis Elizabetes Džeinas Rubenes vadībā, kura Paulu ietērpa Latvijas Mākslas akadēmijas studentu radītajos tērpos. Videoklipa režisore un producente Agnese Rozniece, operators, montāža – Ivars Burtnieks.

2019. gadā Paula kopā ar vokālistiem no Igaunijas un Lietuvas iedziedāja “Sportland” himnu. Piedalījusies vairākos vokālistu konkursos, kur ieguvusi godalgotus apbalvojumus, kā arī startējusi televīzijas šovā “X-faktors” un piedalījusies konkursā “Ghetto Faktors”, kur iepazinās ar Agnesi Rakovsku un vēlāk pievienojās “Zvaigznāja” jauniešiem. Ikdienā Paula veido audiovizuālu saturu sociālajos tīklos “Youtube”, “Instagram” un “TikTok”.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit