Skip to content

Ar dziesmu ‘Think Too Much” debitē jauns indie elektroniskās mūzikas duets “Bel Tempo”.

Dziesma “Think Too Much” ir pirmā dziesma, ko ir radījis “Bel Tempo” –  muzikālais duets no Rīgas un Londonas. Skaņdarba aizmetnis ir rodams dziesmu rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” trešajā sesijā, kas norisinājās 2018. gada pavasarī.

Lai arī dueta dalībnieki savus vārdus vēlas paturēt noslēpumā, viņi atklāj, ka kopdarbību ir uzsākuši 2018. gadā. Smeļoties iedvesmu no tādiem māksliniekiem kā “Caribou”, “Toro Y Moi”, “Jungle” un “Jai Paul”, “Bel Tempo” mūzika apvieno jutekliskus bītus un analogo sintezatoru skaņas ar maigiem vokāliem un pulsējošiem ģitāras rifiem, kas rada dejojamu un vienlaikus intīmu atmosfēru.

Kā jau ziņots, dziesma tapusi dziesmu rakstīšanas nometnē “RIGaLIVE”, kura notikusi ir jau četras reizes, pulcējot dažādus māksliniekus, producentus un izpildītājus gan no Latvijas, gan citviet pasaulē. Nometnē ir tapušas daudzas popularitāti iemantojušas dziesmas kā anša un K. Pāžes “Zemes Stunda”, Aijas Andrejevas “Varbūt šodien, varbūt rīt”, Samantas Tīnas “Vilku bars” un citas. “RIGaLIVE” piektā sesija norisināsies jau šoruden.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit