Skip to content

Ar grandiozu emociju diapazonu apveltītu singlu ”Rozes & Pelni” klajā nāk pašmāju mūziķe Christiana!

“Rozes & Pelni” ir pašmāju dziedātājas Christiana (Kristiāna Budčenko) jaunais singls, kas ir turpinājums veiksmi piedzīvojušajam debijas singlam “ChupaChups”.

Skaņdarbs “Rozes & Pelni” attaino romantisku, taču neveselīgu attiecību sekas no galvenās varones (dziedātājas) skatu punkta un tās iekšējās pasaules. Rozes simbolizē mīlestību, kamēr nevēlēšanās atrast kompromisu attiecībās rada liesmas. Mīlestība vienkārši sadeg un paliek tikai pelni.

Dziedātāja aicina aplūkot, kā tas ir, kad neveselīgās attiecībās, Rozes ir tās,ko sagaida, bet no tām paliek tikai Pelni.

”Rozes & Pelni” mūzikas videoklips attaino spēcīgas, neatkarīgas sievietes tēlu, kura sabiedrības spiediena dēļ apspiež savas emocijas, kas noved līdz emocionālajam sabrukumam.

”Sabiedrība no sievietēm sagaida uz stereotipiem balstītu uzvedību. Spiediens, kuru ikdienā uz mums uzliek ne tikai sabiedrība, bet arī ģimene, draugi un mēs paši sev.  Ja laicīgi nepamanam šī spiediena ietekmi uz mums, tad varam nonākt līdz emocionālajam sabrukumam. Lai izvairītos no šādām sekām esmu sapratusi, ka savas emocijas nedrīkst apspiest un tās ir jāizdzīvo, tomēr neaizmirstot par emocionālo inteliģenci.” stāsta Christiana.

Latvijas mūzikas industrijā, solo māksliniece Christiana ir jaunais talants. Christiana ir dziedātāja, mūziķe, māksliniece un dejotāja no Rīgas. Savas gaitas mūzikā Christiana iesākā ar HipHop/Rap žanru, tomēr šobrīd turpinās tās, virzoties uz R&B/POP žanru. Mūzikas veidošanas procesā sadarbojas ar producentu rolandu če.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit