Skip to content

Ar jaunu singlu “Atspulgi” klajā nāk dziedātāja Paula Dundere, gatavojoties debijas albuma “CGI” izdošanai

Trešdien, 20.septembrī ar singlu “Atspulgi” klajā nāk dziedātāja Paula Dundere. Dziesmai tapis arī videoklips, kas atsauc atmiņā Paulas “Youtube” karjeras laikus.

“Dziesma “Atspulgi” ir par refleksiju un konstanto dzīves skrējienu, kuru piedzīvojam, nepamanot sev apkārt notiekošo. Apstājoties un ieskatoties spogulī, ar laiku sapratu, ka atspulgā uz mani skatās Paulas jaunā versija 2.0. Mans iekšējais bērns jeb mazā Paula, nespētu aptvert to, kas mainījies 10 gadu laikā, bet jāatcerās, ka pārmaiņas ir laba lieta,” saka Paula.

Pirmā dziesmas “Atspulgi” skice tapusi “Zvaigznāja” dziesmu rakstīšanas sesijā. Lai nokļūtu pie dziesmas gala rezultāta, Paula sadarbojās ar mūziķi Agnesi Rakovsku, producentu Kristapu Ērgli un Artūru Strautiņu, kas dziesmu papildinājis ar sentimentālu ģitāras partiju.

Kopā ar dziesmu “Atspulgi” tiek izdots arī videoklips. Paula stāsta: “Šis video ir dziļi personīgs, savā ziņā atklāts un ļoti nostaļģisks. Dažus video kadrus līdz šim nav redzējis neviens, pat ne mana mamma, tādēļ šķita interesanti padalīties ar savu bērnību un visiem neveiklajiem gadiem, kuriem šobrīd iet cauri citi jaunieši. Jāpiemin, ka kļūdīties ir cilvēcīgi, kā arī atšķirties un darīt to, kas patīk, pat ja neviens nesaprot.”

Paula kopš 2013. gada aktīvi veidoja saturu platformā “Youtube” un ir bijusi viena no pirmajām, kas Latvijā tika saukta par “Youtuberi”, filmējot video par dzīvesstilu un savām ikdienas atziņām. “Tagad vairāk esmu pievērsusies mūzikai un izglītībai, tādēļ “Atspulgi” videoklips ir kā pateicība maniem “Youtube” skatītājiem, kuri kādreiz mani atbalstīja un turpina to darīt arī šodien,” saka Paula. Jāpiemin, ka video montējusi pati Paula, kas šo videoklipu padara vēl īpašāku.

12.oktobrī iznāks Paulas debijas albums “CGI”. Ikviens tiek aicināts ierasties uz albuma atklāšanas svētkiem, kas norisināsies 12. oktobrī Tallinas Kvartāla “Angārā”. Ierašanās no plkst. 19:00.

Paula atpazīstama kā audiovizuālā satura veidotāja, kā arī latviešu dziedātāja ar singliem “100km/h” un “Ķīmiska atkarība” . Ikdienā Paula darbojas “Zvaigznājā”, rakstot dziesmas un apgūstot producēšanu.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit