Skip to content

Ar jaunu skaņdarbu klajā nāca pašmāju mūziķis st4rface

Viņš klausītājiem nodeva singlu ar nosa ukumu ”Te Mēs Esam Atkal”. Jaunais skaņdarbs ir pieejams visos vadošajos digitālajos mūzikas straumēšanas servisos.

Dziesma ir par attiecību apburto loku – sastrīdēšanos un tad atkal salabšanu. Attiecības nekad nav vieglas un ar tām v ienmēr ir jāstrādā – mieru atrast īsti nekad nav iespējams. Tas arī iegrūž nelielā dilemmā, kas neļauj izvēlēties – turpi nāt strādāt ar šīm attiecībām un mīļoto cilvēku vai tomēr padoties.

St4rface ir 20 gadus vecs pašmāju mūziķis, kas nāk no Valmieras, taču jau vairākus gadus uzturās Rīgā. Viņš ir pazī stams ar tādiem skaņdarbiem kā ”Pilsētas Gaismas”, ”Man Nevajag Vēl Vienu Piedod” un arī ”Vēl, Vēl”, kur dalību ņ em Latvijā plaši zināmais reperis Trench Mafia Locco. Nesen mūziķis sadarbojās arī ar mākslinieku Br1xzy un ar vi ņu izlaida mūzikas videoklipu ”Tik Augstu”, kam iekš YouTube platformas ir jau vairāk nekā 30 tūkstoši skatījumu. Viņa daiļrade bieži vien ir dzirdama arī vairākas Latvijas radio stacijās.

Mūziķim šis gads ir bijis ļoti aktīvs un šis nav vēl viņa pēdējais skaņdarbs pirms gadumijas. Viņš jau pavisam drīz so la priecēt ar jaunu mūzikas videoklipu.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit