Skip to content

Ar komisku dziesmu par cilvēka – suņa mīlestību debitē ansamblis ”kases grāvējs”

Saausās suņumīļi! Iznākusi jauna dziesma un mūzikas video  ”Bobo”, kas vēsta par kāda vīrieša mīlestību pret viņa bijušās draudzenes suni. 

”Dziesma ir balstīta uz patiesiem (un diezgan traumatiskiem) notikumiem. Daudzi ir bijuši attiecībās, kur šķiroties tu zaudē ne tikai seksa partneri, bet arī dzīvnieku, ko glaudīt. Tieši šāds stāsts notika ar katru no mums,” atklāj ansambļa ”kases grāvējs” dalībnieki.

Dziesmas video versiju veidojuši Roberts Silavs un Miks Jeluškins.

Klipā galvenajā (suņa) lomā ir jaunais un talantīgais latviešu aktieris Lapa Lapiņš, kuram tagad ir arī savs LinkedIn profils! Klipā piedalās arī jau pieredzējusī influencere un TV raidījumu vadītāja Beta Beidz. ”Bija ārkārtīgs prieks strādāt ar šiem augstākās raudzes profesionāļiem,” stāsta režisors Roberts Silavs.

”kases grāvējs” ir jauna muzikālā apvienība, kuras sastāvā ir Dr. Kaktuss (mūzikas producents Armands Varslavāns), Trešdiena (režisors Roberts Silavs) un Zirdziņš Vējskaris (dziesmu autore Ilze Fārte). Ansambļa misija ir radīt dziesmas un videoklipus, kas liek cilvēkiem pasmaidīt. ”Mēs gribam padarīt cilvēku dienas gaišākas,” skaidro grupas dalībnieki.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit