Skip to content

Ar kopīgu skaņdarbu klajā nākuši pašmāju mūziķi st4rface un Punkts Uz I

Abi mākslinieki klausītāju vērtējumam nodevuši dziesmu ”Samurajs”. Kopdarbs ir pieejams Spotify, YouTube un visās citās digitālās mūzikas straumēšanas platformās.

”Jaunais skaņdarbs ir par grūtībām, kurām iziet cauri gandrīz katrs, kurš cenšas kaut ko sasniegt. Cilvēku neticība, Tevis novešana no mērķa, viedokļu maiņa. Ir patīkami pierādīt pretējo un tā ir viena no lietām, kas man sagādā lielāko gandarījumu. Prieks, ka dziesmā dalību ņem arī man līdzīgi domājošs mūziķis, kas tajā pašā laikā ir liels motivācijas avots man,” saka st4rface.

Punkts Uz I jeb Ingus Šusts plašāk ir pazīstams ar savu aktīvo darbību mūzikas apvienībās Kreisais Krasts un Muud. Mūziķa populārākā relīze ar vairāk kā 400 tūkstošiem klausījumu YouTube ir skaņdarbs ”Zemestrīce”, kur dalību ņem arī JeeKaa. Dziesma ierakstīta Kreisā Krasta ierakstu studijā un pats Punkts Uz I to arī ir apstrādājis.

Tikmēr st4rface (jeb Reinis Aumeisters) ir pazīstams ar tādiem skaņdarbiem kā ”Tik Augstu”, ”Vēl, Vēl”, ”Man Nevajag Vēl Vienu Piedod” un citiem. Viņa daiļrade bieži vien ir dzirdama arī Latvijas radio staciju viļņos. 20 gadus vecais mūziķis ir paspējis sadarboties jau ar tādiem māksliniekiem kā Trench Mafia Locco, XRL, Br1xzy un citiem.

 

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit