Skip to content

Ar mini albumu “Blue Fall” sevi piesaka grupa “Pacific K”.

11.aprīlī grupa “Pacific K” prezentējusi debijas mini albumu ​”Blue Fall” (EP), kā arī video dziesmai “Solitude”, kas veidots sadarbībā ar režisoru Raiti Ābeli. Grupa aicina klausītājus uz tikšanos koncertā 20. aprīlī pl. 20:00 Kaņepes Kultūras centrā.

Lai arī šķiet neprātīgi izdot rudenīgu noskaņu albumu laikā, kad cilvēki nepacietīgi gaida vasaru, skanējums ir ļoti piemērots naksnīgiem pārbraucieniem un vēlām nomoda stundām – saka grupas izveidotājs un kodols Kristaps Bedrītis. “Blue Fall” ietver sevī pārdomas un sajūtas par cilvēku, dabu, to mijiedarbību un savstarpēju cieņu. Pārkāpjot ierastās mini albuma robežas, skaņdarbi aizplūst tālāk par ‘3:30’ formātu un dod elpu stāstiem, kas neļaujas iegrožoties.​ ​

Režisora Raita Ābeles veidotais video dziesmai “Solitude” iezīmē grūti tveramās robežas starp drosmi un bailēm, zaudējuma un atbildības sajūtu. Video apskatāms šeit.

“Pacific K” kā jauns mūzikas projekts radies 2015. gada nogalē, kad mūziķim Kristapam Bedrītim, kurš  koncertē kopš 2011. gada un ir izdevis solo mini albumu ‘Worlds Apart EP’, pievienojās domubiedri Nauris Babris (bungas), Rihards Lībietis (ģitāra) un Kristaps Grīnbergs (bass), lai turpinātu radīt jau daudz dziļāku un piesātinātāku skanējumu.

2016.gadā grupa jau sniegusi vairākus koncertus Latvijā, ieskaitot uzstāšanos uz Positivus festivālaI Love You skatuves. Šobrīd grupai pievienojies basģitārists Toms Kursītis. Stilistiski “Pacific K” mūzika vieno gan akustiski meditatīvus, gan alternatīvās,​ indie un blūza mūzikas elementus un ir ietekmējusies no tādiem mūziķiem, kā Fink, Ben Howard, Nick Cave, Sigur Ros u.c.

“Blue Fall” ir ierakstījis Edgars Skrāģis, miksējis Arnis Račinskis, masterējis Mārtiņš Krastiņš. Tas ir pieejams lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs (Spotify, Apple Music, Deezer), kā arī grupas Bandcamp profilā. Albuma fiziskās kopijas pagaidām pieejamas koncertu laikā, 20. aprīļa vakarā tās varēs iegādāties Kaņepes Kultūras centrā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit