Skip to content

AR PIRMO NODARBĪBU TIKS UZSĀKTA IZGLĪTOJOŠU SEMINĀRU SĒRIJA MŪZIKAS MENEDŽERIEM – „MŪZIKAS INDUSTRIJAS ABC”.

  1. decembrī plkst. 16:00 Kaņepes kultūras centrā ( Skolas ielā 15) tiks uzsākta izglītojošu semināru sērija mūzikas menedžeriem „MŪZIKAS INDUSTRIJAS ABC”.

Semināru „Mūzikas industrijas ABC” izveides  mērķis un uzdevums ir izglītot un apmācīt Latvijas mūzikas menedžerus globālos mūzikas industrijas jautājumos.

  1. decembra semināraLatvijas mūzikas menedžeriem „MŪZIKAS INDUSTRIJAS ABC” (1.nodarbība )  tēma – „MŪZIKAS INDUSTRIJAS SEGMENTI „.

 Ievads mūzikas industrijā, ierakstu kompānija, mūzikas izdevniecība ( publishings), koncertu darbība, menedžments, sinerģija ar citām industrijām, autortiesības. Menedžera lomas, nozīmes un pienākumu palielināšanās līdz ar globālās mūzikas biznesa modeļu izmaiņām. Lektore – Guna Zučika.

Janvāra seminārs Latvijas mūzikas „MŪZIKAS INDUSTRIJAS ABC” (2.nodarbība) –   „IERAKSTU KOMPĀNIJA”.

Kas ir ierakstu kompānija? Ierakstu kompānijas uzbūve no Indie līdz Major.Ierakstu kompānijas loma 21.gs. mūzikas industrijā. Latvijas vs ārvalstu. Autortiesības, blakustiesības.

Februāra seminārs Latvijas mūzikas menedžeriem „MŪZIKAS INDUSTRIJAS ABC” (3.nodarbība) „MŪZIKAS IZDEVNIECĪBA” ( publishing) .

Kas ir mūzikas izdevniecība, izdevniecību veidi, loma, izdevniecības pamati utt.

Marta seminārs Latvijas mūzikas menedžeriem „MŪZIKAS INDUSTRIJAS ABC”                       ( 4.nodarbība) – „KONCERTI. TŪRES.”

 Seminārs par koncertdarbības iespējām Latvijas mūziķiem Latvijas un Baltijas ietvaros. Latvijas, Lietuvas un Igaunijas mūziķu menedžmenta pieredze, sadarbības. Baltijas valstu koncertorganizāciju, festivālu orgnizatoru un koncertaģentu pieredze.

Aprīļa seminārs Latvijas mūzikas menedžeriem „MŪZIKAS INDUSTRIJAS ABC”  ( 5.nodarbība )-  „MŪZIKAS EKSPORTS”.

Seminārs par starptautiskās mūzikas industrijas konferencēm un mūziķu skatēm         ( showcase).  Kad grupa ir gatava eksportam, kur braukt utt. Iespējamie braucienu finasēšanas avoti utt.

Maija seminārs Latvijas mūzikas menedžeriem „MŪZIKAS INDUSTRIJAS ABC” 6.nodarbība – „MENEDŽMENTS” .

Menedžmenta nozīme, sadalījums, menedžera loma, uzdevumi, kā atrast menedžeri utt.

Dalība seminārā ir maksas , reģistrācija semināram tikai – http://bit.ly/1wEDhw0

Reģistrāciju semināram var veikt līdz 14.12.2014.

Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/ Latvijas Mūzikas eksports biedriem dalība seminārā bez maksas.

Apmeklējot visus seminārus būs iespēja veikt jautājumu testu, lai pārbaudītu iegūtās zināšanas un iegūt apliecību par „MŪZIKAS INDUSTRIJAS ABC” semināru kursa noklausīšanos.

Seminārs organizēts ar LaIPA un Kultūras ministrijas atbalstu.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit