Skip to content

Ar “Rīgas Ritmi 2017” koncertu atklās “Origo SummerStage” 8. sezonu

Šo trešdien, 28. jūnijā, plkst. 17.00 laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” grandiozi tiks atklāta vasaras kultūras aktivitāšu centra “Origo SummerStage” 8. sezona. Šis gads ir īpašs ar to, ka 8. sezonas atklāšana noritēs īpaši vērienīgi, priecējot dažādu mūzikas stilu cienītājus ar diviem krāšņiem koncertiem, kuros uzstāsies gan spilgti un talantīgi jaunie izpildītāji, gan arī tautā jau iemīļoti mūzikas mākslinieki no Latvijas un ārvalstīm. Savukārt otrajā šīs nedēļas koncertā, kas plānots 30. jūnijā plkst. 18.00, klausītājus priecēs un ar jaunām mūzikas skaņām pārsteigs dziedātāja Aija Andrejeva un grupa “Astro’n’out”.

28. jūnijā plkst. 17.00 notiks pirmais “Origo SummerStage” atklāšanas koncerts, kurā apmeklētājiem būs iespēja baudīt viena no Latvijā iemīļotākā un apmeklētākā mūzikas festivāla – “Rīgas Ritmi 2017”– atklāšanu, kas šogad norisināsies jau 17. reizi. Tas ir viens no vadošajiem mūzikas festivāliem ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā, pulcējot gan augstas klases māksliniekus no visas pasaules, gan jaunus, vēl nedzirdētus mūzikas talantus. “Origo SummerStage” jauno sezonu un festivālu “Rīgas Ritmi 2017” ieskandinās vokāliste Dināra Rudāne un “Riga JazzQuartet” un “Riga JazzStage 2016” laureāte Polina Tarasenko no Ukrainas. Turklāt “Origo SummerStage” apmeklētājus pārsteigs īpaša viešņa – neskaitāmu mūzikas balvu ieguvēja, starptautiski atzīta blūza zvaigzne no Amerikas Savienotajām Valstīm, kuras vārdu pasākuma organizatori pagaidām patur noslēpumā.

Vokāliste Dināra Rudāne ir viena no jaunajām, talantīgajām latviešu solistēm, kura pazīstama kā grupas “re:public” vokāliste un ir uzstājusies kopā ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem. Savukārt “Riga JazzQuartet” sastāvā apvienojušies vairāki šībrīža labākie Latvijas džeza mākslinieki: pianists Viktors Ritovs, ģitārists Rihards Goba, kontrabasists Edvīns Ozols un bundzinieks Artis Orubs. “Origo SummerStage” atklāšanā “Riga JazzQuartet” uzstāsies kopā ar mūziķi un komponistu, mutes harmoniku virtuozu un taustiņinstrumentālistu Raimondu Macatu. Klausītājus “Origo SummerStage” priecēs arī jaunā un daudzsološā mūziķe no Ukrainas – Polina Tarasenko, kas ir konkursa “Riga JazzStage 2016” laureāte.

30. jūnijā plkst. 18.00 norisināsies otrais “Origo SummerStage” nedēļas atklāšanas koncerts, kurā uzstāsies atraktīvā un enerģiskā Aija Andrejeva un Latvijā jau iemīļotā grupa “Astro’n’out”. Aija Andrejeva “Origo SummerStage” apmeklētājiem sniegs lielisku koncertu, kurā būs dzirdamas pašas iemīļotākās dziedātājas dziesmas, un īpaši šajā koncertā tiks izpildīta mūziķes jaunākā dziesma “Mēs pārejam uz Tu”, kas tika laista klajā šīgada maijā. Sagaidāms, ka uzstāšanās laikā dziedātājai pievienosies arī viņas tēvs Alex, grupas “OpusPro” solists, ar kuru kopā tapusi jaunākā dziesma. Savukārt grupas “Astro’n’out” koncerta laikā būs dzirdamas kā jaunas un vēl mazpazīstamas, tā arī tautā zināmas un iemīļotas dziesmas. Grupa koncertē jau 14 gadus, kopā izdodot piecus studiju albumus, kuros iekļautās dziesmas neatstāj vienaldzīgu nevienu klausītāju.

“Mums ir liels prieks “Origo SummerStage” apmeklētājiem piedāvāt augstvērtīgu un spilgtu mūzikas izpildītāju koncertus, ļaujot ikvienam tos apmeklēt pilnīgi bez maksas Rīgas iedzīvotāju un pilsētas viesu ceļu krustpunktā – laukumā pie t/c “Origo”. Koncertu programma ir izveidota tā, lai būtu interesanta un baudāma ikvienam klausītājam ar dažādām mūzikas gaumēm – gan kvalitatīva džeza, blūza un rokenrola cienītājiem, gan arī folkmūzikas un klasiskās mūzikas piekritējiem. T/c “Origo” aicina visus mūzikas mīļotājus sekot līdzi koncertprogrammai un doties baudīt siltos, muzikālos vakarus kopā gan laukumā pie t/c “Origo”, gan “DoubleCoffee” un “Gan Bei” vasaras terasēs, kur “Origo SummerStage” laikā būs pieejami īpaši piedāvājumi, rūpējoties par ikviena apmeklētāja labsajūtu,” stāsta Aleksandrs Ņemirovskis, t/c “Origo” vadītājs.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit