Skip to content

Ar savu debijas singlu klajā nākusi jaunā dziedātāja Katrīna Kreile

Katrīna Kreile līdz šim bija pazīstama ar dalību pašmāju mūziķa Fakta dziesmā “Klusums pirms vētras”. Aizvadītajā nedēļas nogalē viņa izdeva savu pirmo solo dziesmu angļu valodā ar nosaukumu “Will They Dance Again?”, kuras producents ir SKVR jeb Oskars Uhaņs.

21 gadu jaunā mūziķe dziesmas sākusi rakstīt nesen, jo Katrīnas ikdiena saistīta ar pilna laika žurnālistikas un multimediju producēšanas studijām Latvijas Universitātē, kā arī liela viņas dzīves sastāvdaļa ir Ādolfa Alunāna Jelgavas teātris, kuru dziedātāja par savām otrajām mājām sauc jau 11 gadus.

Katrīnas debijas singls “Will They Dance Again?” ir metaforām bagāts stāsts. Tas simbolizē utopiskas mīlestības sākumu, kas no sākotnējās cerības pārtop šaubās par to, ka viss šķiet pārāk labi, lai būtu patiesība. Šaubām piepildoties, dziesmas pozitīvais sākums pārvēršas pilnīgi pretējā stāstā par mīlestības beigām.

“Bieži vien dziesmu teksti rodas negaidīti. Tāpat bija arī ar šo dziesmu. Reiz es vēroju zvaigznes pie skaista ezera, un, zvaigznēm tajā atspīdot, izskatījās, ka tās ūdenī dejo. Bet šajā dziesmā stāsts nav par zvaigznēm. Tā ir tikai metafora. Dziesma ir par diviem cilvēkiem, par to, cik ātri abi iemīlējās, un cik ātri tas viss beidzās. Un dziesmas nosaukumā tiek uzdots jautājums – vai zvaigznes kādreiz atkal dejos?” par dziesmas nozīmi stāsta Katrīna.

Jaunās mūziķes radošums pie debijas singla izdošanas neapstājas, jo Katrīna aktīvi turpina rakstīt dziesmas savam debijas albumam. Turklāt jau pavisam drīz būs iespējams dzirdēt jaunu skaņdarbu.

Dziesmu “Will They Dance Again?” iespējams noklausīties tādās straumēšanas vietnēs kā Spotify, YouTube, Apple Music, iTunes, Soundcloud, Tidal u.c. mūzikas platformās.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit