Skip to content

Ar šī gada pēdējo koncertu Rīgā uzstāsies Imants Daksis

Kliedzošā folka dziesminieks Imants Daksis pēc ilgāka pārtraukuma atkal uzstāsies Rīgā – 21. decembra vakarā kultūras telpā M/Darbnīca notiks mūziķa solo koncerts, kas būs pirmais pasākums M/Darbnīcas koncertu sērijā “Melanholiskais avangards”.

Pēdējo gadu laikā Imanta Dakša priekšnesumos arvien raksturīgāks kļūst spontānas eksaltācijas elements, pārvēršot koncertus par kaut ko, kas atrodas pa vidu starp bardisku dziesmu plūsmu ar dzejas lasījumu iestarpinājumiem un psihedēlisku performanci.

Imants Daksis ir mūzikas un vārdu autors vairāk nekā 400 dziesmām latviešu valodā, kā arī vairākiem desmitiem dziesmu krievu un angļu valodā. Kopš 2004. gada mūziķis uzstājas kā solo mākslinieks un ir izdevis 7 albumus un daudzus neatkarīgi veidotus ierakstus. Pēdējais Imanta Dakša albums “Ilgais ceļš kapos” tika nominēts Latvijas mūzikas gada balvai “Zelta mikrofons 2021”.

Koncerta sākums pulksten 20:00. Pieteikšanās biļetēm un galdiņu rezervācija – bookings@mdarbnica.lv (biļešu cena 7€, skaits ierobežots). Pasākuma norises vietas adrese: Aristida Briāna iela 9.

Zaļā drošības līmeņa pasākums – ieeja koncertā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit