Skip to content

Ar spraigu balsojumu sākusies cīņa par “ELVI gada dziesmu”

Pirmajās balsojuma dienās Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons’23” tautas balsojumā par “Elvi gada dziesmu” platformā tv3.lv jau nobalsojuši vairāki tūkstoši klausītāju, spraigi iezīmējot pirmos balsojuma līderus un mudinot mūziķu fanus aktīvi iesaistīties cīņā par vienīgo “Zelta Mikrofona” nomināciju, kur uzvarētāju noteiks tieši sabiedrība. “ELVI gada dziesma” ir arī vienīgā kategorija, kam balsojums par laureātu turpināsies “Zelta Mikrofona” pasniegšanas ceremonijas laikā.  

Tautas balsojumā “”ELVI gada dziesma” par klausītāju iemīļotākās dziesmas godu sacenšas desmit aizvadītajā gadā tapuši Latvijas mūziķu skaņdarbi un pretendentu vidū redzami gan tautā iemīļoti mākslinieki, gan jauni vārdi Latvijas mūzikā, kas sacensību padara īpaši interesantu.

Par tautas mīlētākās mūzikas godu šogad cīnās Shipsea un Aminata ar dziesmu “Tavi viļņi”; Būū un Edavārdi “Kur ir mana cilts?”; Citi zēni “Lieka štuka”; Dons “Tavs pieskāriens”; Grēta “Pāries”; Sudden Lights “Laternas”; Tautumeitas un Renārs Kaupers “Muoseņa”; The Sound Poets “Pie vienas uguns”; Zebrene un Sudden Lights “Pasaule trīc”; ZEĻĢIS  “Vēl”.

Klausītāji par savu favorītu var nobalsot līdz 18. februārim portālā tv3.lv, un to var izdarīt reizi dienā, reģistrējoties balsojumam ar savu facebook kontu. Savukārt koncerta norises laikā 18.februārī turpināsies telefonbalsojums, kura ietvaros iegūtie līdzekļi sadarbībā ar fondu ziedot.lv tiks novirzīti Ukrainas tautai šobrīd tik nepieciešamo elektroģeneratoru iegādei.

“ELVI ir nacionālais pārtikas mazumtirdzniecības zīmols, kura misija jau vairāk kā 20 gadus ir būt par savējo Latvijas cilvēkiem dažādās dzīves jomās un atbalstīt lietas ar pievienoto vērtību. Tieši tālab jau otro gadu mēs esam arī kopā ar latviešu mūziķiem un Latvijas iedzīvotājiem, nodrošinot platformu, lai populārākie jaunie skaņdarbi var sastapt tautas mīlestību un iegūt tautas balsis nozīmīgākajā pašmāju mūzikas ierakstu gada balvā “Zelta Mikrofons”. Patiesībā visi “ELVI gada dziesmai” nominētie mūziķi ir uzvarētāji, jo viņiem visiem jau ir pats svarīgākais – klausītāju mīlestība,” saka ELVI komercdirektore Laila Vārtukapteine.

“Zelta Mikrofons’23” ceremonija šogad notiks 18. februārī  Ķīpsalas izstāžu centrā. Ceremonijas koncertā uzstāsies: Dons, “Citi Zēni”, “Astro’n’out”, “Dzelzs vilks”, “DAGAMBA”, Aija Andrejeva, Olga Rajecka, “Tautumeitas”,  rolands če, Finķis, Ozols un citi. Šogad uz ceremoniju klātienē aicināti arī skatītāji, biļetes atrodamas ekase.lv.

“Zelta Mikrofons’23” ceremoniju līdzfinansē: LaIPA,  Kultūras ministrija.

Atbalsta: SIA Zaļā josta, Elvi un Elektrum.

Ceremonijas Oficiālais auto: Mazda,

Oficiālais drukas partneris: Eveko,  

Balsu skaitīšana – auditorfirma Grand Thorthon,

Cienā: 36. Līnija, Spirits & Wine.

Informatīvais atbalsts: TV3, StarFM, Radio SWH, Radio Skonto, Radio TEV, Tvnet, izdevniecība Rīgas Viļņi un jauns.lv,  EHR Latviešu hiti, EHR Grupa un hiphops.lv, Zvaigznāja Komanda.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit