Skip to content

Ar stāvovācijām aizvadīts Raimonda Paula, Kristīnes Prauliņas un Latvijas Radio Bigbenda koncerts “Kontrasti”

Pirmdienas vakarā rekonstruētajā VEF Kultūras pilī ar ģenerālsponsora “Organiq” atbalstu izskanēja Maestro Raimonda Paula radītā mūzika kopā ar talantīgo solisti Kristīni Prauliņu un lielisko Latvijas Radio Bigbendu.

Koncertā skanēja melodijas vieglā noskaņā ar džezīgiem elementiem no abiem mākslinieces Kristīnes Prauliņas albumiem – debijas ieraksta “Melns ar baltu” un jaunākā, šogad klajā nākušā veikuma kopā ar Latvijas Radio Bigbendu – “Kontrasti”. Mūziķu profesionālais un aizrautīgais sniegums publikā tika novērtēts, izpelnoties apmeklētāju stāvovācijas un papildu dziesmas.

Kā koncerta apmeklētājiem atzinās Prauliņa: “Pirms kāda laika sēdēju zālē, klausījos Latvijas Radio Bigbendu un stāstīju māsīcai, cik ļoti vēlos muzicēt ar viņiem kopā. Tobrīd tas likās kā tāls sapnis, bet – te nu es esmu! Gribu izcelt Arti Orubu pie bungām – viņš ir lielisks mūziķis un lielisks cilvēks, un pateicoties viņam es esmu šeit.”

Par godu nesenajiem mūziķu koncertiem Ņujorkā angļu valodā tika pārdzejotas divas dziesmas “Kad esmu viena” un “Sahara”, kuras izskanēja arī VEF Kultūras pils zālē. Programmu papildināja arī instrumentāli skaņdarbi ar Maestro Raimonda Paula solo – trīs miniatūras no kinofilmas “Depresija” Kārļa Vanaga aranžijā.

Koncerta noslēgumā ģenerālsponsors “Organiq” sveica visus mūziķus un klātesošos: “Mums liels prieks atbalstīt gan šo jauno ierakstu albumu “Kontrasti”, gan prezentācijas koncertu. Paldies Maestro par mūsu bagātināšanu ar savu mūziku, un mēs ar nepacietību gaidām nākamos iznācienus!”

Īpašs mirklis tika piedzīvots arī pēc koncerta, kad ikvienam interesantam bija iespēja personīgi satikt Maestro Raimondu Paulu, solisti Kristīni Prauliņu un tekstu autoru Guntaru Raču, lai saņemtu autogrāfu un kopīgi nofotogrāfētos, un apmeklētāji šo iespēju labprāt izmantoja.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit