Skip to content

Ar stāvovācijām noslēdzies Guntara Rača autorkoncerts “365” Dzintaru koncertzālē un jau izsludināts nākamais!

Pagājušajā nedēļas nogalē ar stāvovācijām noslēdzās vairāk nekā 3 stundu garais dzejnieka un dziesmu autora Guntara Rača autorkoncerts “365” Dzintaru koncertzālē. Koncertā piedalījās Rīgas Doma zēnu koris, diriģents un kora partiju aranžētājs Rūdolfs Bērtiņš, grupa “Saldās sejas”, solisti Paula Saija un Mārtiņš Kanters, kā arī Ivo Fomins ar grupu.

Guntars Račs: “Esmu priecīgs un gandarīts, ka beidzot izdevās uzrīkot šos svētkus. Divus gadus nācās tos atlikt un pārlīkt, līdz beidzot tie varēja notikt. Saku paldies visiem mūziķiem, aranžētājiem, apskaņotājiem, gaismotājiem un jo īpaši skatītājiem, jūs bijāt lieliski un nelikāt vilties! Mīlu jūs visus un gaidu jūs manā mīļajā Liepājā 22.septembrī.”

Viens autorvakars ir noslēdzies un nākamais jau tiek izsludināts – Guntara Rača autorvakars dzimtajā Liepājā notiks 22. septembrī koncertzāles “Lielais Dzintars” kamerzālē! Dziesmu autora, dzejnieka un liepājnieka autorvakars “365” norisināsies dzejas dienu noskaņās. Autorvakarā, piedalīsies mākslinieka pavadošais sastāvs, muzicēs vēl viens liepājnieks­ – Andris Alviķis, kā arī grupas “bet bet” ģitārists Uģis Tirzītis. Skanēs kopīgi ar  Raimondu Paulu un liepājniekiem Tomasu Kleinu, Ivo Fominu un Ainaru Virgu rakstītās dziesmas, kuras izpildīs pats autors, kā arī soliste Katrīna Bindere no Ventspils un jaunais talants Edvards Strazdiņš no Talsiem.

Biļetes jau pārdošanā! https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/120237

Biļešu skaits ierobežots.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit