Skip to content

ARTIFEXLV izdod dziesmu kopā ar dziedātāju “ANNEMARIA”

Projekta ArtifexLV ietvaros tapusi  vasarīga dziesma “Sapņoju par tevi”. Singla mūzikas autors ir Juris Ludženieks, vārdu autore un izpildītājā ANNEMARIA

Annemaria, jeb īstajā vārdā Annemarija Moiseja ir dziedātāja, kura izdevusi vairākus singlus, taču pirmo reizi sadarbojusies ar producentu Artifexlv.

“Sapņoju par Tevi” stāsta par ilgošanos, mīlestību un atmiņām par dzīves skaistākajiem, notvertajiem mirkļiem, kas izdzīvoti siltākajās vasarās.

Esmu priecīgs, ka varu turpināt sadarboties ar dažādiem Latvijas mūziķiem un radīt jaunas dziesmas! Zināju, ka “Sapņoju par Tevi” vēlos dzirdēt tieši “ANNEMARIA” balsi un, par lielu prieku man, viņa piekrita gan uzrakstīt dziesmas vārdus, gan to iedziedāt!

Līdz šim ArtifexLV izdevis dziesmas kopā ar Jāni Stībeli (‘’Lūdzu, neaizej’’), Elzu Rozentāli (‘’Sniegavīra noslēpums’’), Normundu Rutuli (‘’Visu gaišu),Intaru Busuli (“Atpakaļ”), Ati zviedri un Karīnu Tropu ( Vēlos dzīvot). Bet jau gada otrajā pusē gaidāma jauna sadarbība ar kādu latvijā zināmu izpildītāju.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit