Skip to content

ArtifexLV izdod dziesmu kopā ar Jāni Stībeli!

”Lūdzu, neaizej!” ir otrais ArtifexLV izdotais singls, bet pirmā no vairākām plānotajām sadarbībām ar Latvijā jau zināmiem māksliniekiem, šoreiz ar Jāni Stībeli.

„Jau mūzikas un melodijas veidošanas sākumā zināju, ka šo dziesmu vēlos lūgt izpildīt un vārdus rakstīt Jānim Stībelim. Protams, radīt dziesmu kādam citam nav viegls uzdevums, bieži piezogas šaubas, vai dziesma ir pietiekami laba, vai tā māksliniekam patiks un būs atbilstoša viņa mūzikas gaumei. Pārvarēju savas šaubas un dziesmu piedāvāju Jānim. Esmu ļoti priecīgs, ka viņu dziesma uzrunāja, ka Jānis radīja tai  vārdus un to iedziedāja,” par singla tapšanu stāsta ArtifexLV.

„Kad ArtifexLV man piedāvāja radīt kopīgu dziesmu, nedaudz šaubījos, jo viņa vārds pagaidām nav plaši zināms Latvijas mūzikas cienītājiem,” atzīst Jānis Stībelis. „Tomēr nodomāju – jādod iespēja arī jaunajiem. Tiklīdz noklausījos dziesmas demo, sapratu, ka dziesma ir atbilstoša/ piemērota man. Ķēros klāt pie vārdu rakstīšanas, un jau pavisam drīz tikāmies studijā, lai to iedziedātu.”

”Lūdzu, neaizej!” stāsta par satikšanos, par mirkļiem, kurus nevar aizmirst, par mīlestību un par bailēm pazaudēt to, kas tikai nesen ir iegūts.

ArtifexLV –  projekts, kura ietvaros ir plānots  radīt dažāda rakstura un žanru oriģinālmūziku, sadarboties ar Latvijā zināmiem un jauniem māksliniekiem.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit