Skip to content

ArtifexLv un Intars Busulis pielaiko drum’n’bass!

Šobrīd aktuālajos drum’n’bass ritmos, latviešu popmūzikas skatuvi papildina arī Intara Busuļa dziedātās ArtifexLV dziesmas “Atpakaļ” remiks, kas tapis sadarbībā ar deju mūzikas producentu N’Works.  

“Dziesma Atpakaļ ir viens no mana projekta ArtifexLv jaunākajiem veikumiem un ir tikusi atzinīgi novērtēta vairākās radiostacijās un to topos, un tas mani ir ļoti iepriecinājis. Kad N’Works piedāvāja izveidot dziesmas remiksu kļuvu vēl priecīgāks, jo viņš vienmēr atrod jaunas muzikālas idejas, un tā notika arī šoreiz. Domāju, ka šo remiksu var klausīties gan klubos, gan savā auto un pat braucot ar velosipēdu dabā.” – tā savās domās dalās ArtifexLV jeb Juris Ludženieks.

Savukārt, Intars Busulis piebilst: “Ar Normundu mūzikā kopā esam jau kopš šī gadsimta sākuma un mūzikā domājam līdzīgās dimensijās. Tāpēc, viņa piedāvājumam izveidot dziesmai citu versiju, man nebija nekādu iebildumu. Zināju, ka rezultāts būs augstvērtīgs. Un tas tā ir noticis. Turklāt, mani pašu ļoti iedvesmo ritmiska mūzika. Vakar, skrienot pēcpusdienas treniņu, izmēģināju austiņās klausīties šo versiju, un, ziniet – tas ir mans skriešanas temps! 170 sitieni minūtē. Lieliski! Skriešana mani labi uzlādē un palīdz sagatavoties ierakstot jauno albumu, kas gaidāms jau šajā rudenī. Gatavojamies tam kopā un, ja skrienam, tad Atpakaļ remiksa tempā!”

N’Works aka Normunds Rutulis: “Jau kopš 90tajiem gadiem, kad sāku iepazīt dažāda žanra deju mūziku, drum’n’bass enerģiskā un pat brīžiem apokaliptiskā dinamika mani ir aizrāvusi. Priecājos, ka mūsdienu popmūzikā šis mūzikas žanrs atkal ir atgriezies un ar jaunu dvesmu. Klausoties Atpakaļ oriģinālu mani nelika mierā doma, ka arī šai melodijai ir nepieciešams mans redzējums aranžējumā. Gandrīz pusgadu pēc oriģināla publicēšanas pieķēros savu radošo domu realizācijai un rezultāts mani iepriecina. Jura melodija, Kārļa Kazāka vārdi un Intara neviltotais dziedājums nu ir pasvītrots ar divām apakšsvītrām.“

Mūzika – Juris Ludženieks

Vārdi – Kārlis Kazāks

Vokāls – Intars Busulis

Master – Jānis Kalve

Aranžētājs, producents, izdevējs – N’Works

ATPAKAĻ [N’Works remix] straumēšana

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit