Skip to content

ArtifexLV un Normunds Rutulis – ‘’Visu gaišu’’.

ArtifexLV – projekts, kura ietvaros ir plānots  radīt dažāda rakstura un žanru oriģinālmūziku, sadarboties ar Latvijā zināmiem un jauniem māksliniekiem. Pirmā no vairākām šogad plānotajām sadarbībām tapusi kopā ar Normundu Rutuli. Dziesma ierakstīta JL ierakstu studijā!

‘’Mani iepriecina katrs jaunas sadarbības piedāvājums. Un ArtifexLV aicinājums ieskaņot kopīgu dziesmu nebija izņēmums. Katram producentam ir savs skatījums uz to, kāda maniere man piestāv un kādam ir jābūt rezultātam. ArtifexLV ir uzsācis labu tendenci – sadarboties ar dažādiem solistiem un tātad piedāvāt klausītājam dažādu mūziku. Mūsu kopdarbā, izmantojot soulmūzikas  injekciju, rezultāts sanācis enerģiski gaišs. Priecājos, ka komandā iesaistījies arī vārdu autors Mārtiņš Kanters, basģitārists Roberts Rasa un par labskanību gādāja Jānis Kalve. Atliek vien cerēt, ka šis ieraksts iepriecinās klausītājus gan tuvumā, gan tālumā,’’ par dziesmas tapšanu stāsta Normunds Rutulis.

‘’Strādāt kopā ar Normundu Rutuli bija patiešām liels gandarījums. Mēs ātri atradām kopīgu valodu, kā arī uzklausījām viens otra ieteikumus, tādēļ gan dziesmas skanējums, gan aranžējums tikai ieguva,’’ par sadarbību priecājas ArtifexLV

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit