Grupa „Astro’n’out” radusies 2003. gadā Rīgā, un jau drīz pēc tam gūst savu pirmo atpazīstamību ar dziesmu “Daļa Rīgas”, kas kļuva par vienu no aizvadītās desmitgades populārākajām dziesmām Latvijā. Pēc pirmajām prognozēm par īslaicīgu iesācēju veiksmi, drīz vien grupa sevi pierāda ar jauniem radio singliem: “Tanki”, “Gravitātei, nē”, “Tici sev”, “Spoguļoties”, “Apaļa pasaule”, “Esi man klāt”, “Tūlīt” un citiem.

Izdevniecības “Avantis Promo” paspārnē grupa izdevusi četrus studijas albumus: “Kuš Kuš” (2006), “Astro’ Acoustic” (2008), “Ģeometrija” (2009) un “Lauvas” (2012). Par katru no saviem līdz šim izdotajiem albumiem grupa saņēmusi nominācijas Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai, savukārt par debijas albumu to arī saņēmusi, kā Labākais roka albums 2006. gadā. 2007. gadā grupa tiek nominēta „MTV Europe Awards” balvai nominācijā „New Sounds of Europe”.

2008. gadā „Astro’n’out” kā īpašie viesi piedalās visos grupas „Prāta Vētra” albuma „Tur kaut kam ir jābūt” tūres koncertos. Tāpat „Astro’n’out” ir uzstājušies nozīmīgākajos Latvijas un Baltijas festivālos – “Summer Sound Festival”, “Positivus festival”, “FonoFest”, „Galapagai Festival”, kā arī Baltijas mūzikas konferencēs gan „Tallinn Music Week”, gan „Vilnius Music Week” ietvaros.

2013. gada novembrī grupa atzīmēja savu 10 gadu jubileju, sniedzot klausītājiem unikālu koncertu lielveikala „Galleria Rīga” stāvvietā. Paralēli tam, albums “Lauvas” tiek pārizdots angļu valdodā ar nosaukumu “Lion’s Share”. „Lauvas”/“Lion’s Share” sadarbībā ar producentu DJ Rudd iezīmē jaunu muzikālo posmu grupas dzīvē, kur poproka skanējumu nomaina mūsdienīgs indie pops ar elektronisku ievirzi. 2014. gada pavasarī tiek izdots arī šī albuma remiksu EP “Lion’s Share Remixes”, kurā iekļautas 7 kompozīcijas no labākajiem Latvijas elektroniskās mūzikas pārstāvjiem. Elektroniskās mūzikas noskaņas turpina ieaugt „Astro’n’out” skanējumā, rezultējoties koncertprogrammās “Astro’ Electro Acoustic” un “Astro’ Electro Acoustic 2.0”, ar kurām grupa uzstājās Latvijas labākajās koncertzālēs.

Šobrīd „Astro’n’out” strādā pie sava piektā studijas albuma, kas tiks izdots jau šī gada laikā. Tā pirmie singli „Turies”, „Zilonis” un „Atskatos” klausītāju vērtēšanai tika nodoti jau 2015. gadā un saņēma pozitīvas atsauksmes.