“Audience Killers” ir sintpopa/indie popa apvienība no Balviem, kuras sastāvā spēlē vokālists, ģitārists un taustiņinstrumentālists Normunds Petrovs, bekvokāliste un taustiņinstrumentāliste Arletta Supe, kā arī bundzinieks Edgars Oplucāns. Trio mūzikā jauc pasaules elpu – svaigu un jauneklīgu, un rafinētu pēc aktuālākajām receptēm. Balss, ģitāra, sintezatori un bungas jaucas tādu žanru kā „coldwave”, „post-punk”, „dance-rock”, sintpopa, indie popa un citu virpulī, kas klausītāju iekustina kā ierakstā, tā koncertā.

Grupa savu pirmo EP „Footprints And Hearts” izdeva 2012. gadā, kam sekoja vairākas uzstāšanās Latvijas nozīmīgākajos vasaras festivālos. Pēc ieraksta izdošanas, līdz pat šim brīdim grupa ir aktīvi koncertējusi Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Somijā, kā arī piedalījusies dažādos showcase festivālos citur Eiropā, tostarp prominentajos „The Great Escape” Lielbritānijā un „Reeperbahn” Vācijā. 2013. gada beigās “Audience Killers” laida klajā savu singlu “Two Bare Feet” un šogad grupas pieturas punkti ir vairāki vasaras festivāli, kam sekoja dalība „Postivius” festivālā, „Tallinn Music Week”, „Vilnius Music Week” un citos pasākumos visā Baltijā.

Šobrīd trio noslēdz darbu pie sava debijas albuma „Floating Islands”, kas dienasgaismu ieraudzīs jau 2016. gada 20. maijā. Tā pirmais vēstnesis, dziesma „Islands In The Sky” tika publicēta februāra beigās, un jau uzreiz saņēma slavinošas atsauksmes no Latvijas mūzikas kritiķiem.