“Bermudu Divstūra” kodolu veido divi ļoti simpātiski, neaprakstāmi talantīgi un neticami pievilcīgi brālēni – Biceps un Triceps. Viņiem bija apnikušas neskaitāmās mūsdienu dziesmas, kas tapušas, izmantojot vien četrus akordus, tādēļ radinieki nolēma iet vēl tālāk un radīt mūziku tikai ar vienu vienīgu akordu. Tieši tādā veidā 2011. gadā tapa grupas pirmais, kā viņi paši izsakās, pumpis jeb kačājošais gabals „Labi”, kam nu sekojuši vēl vairāki desmiti līdzīgas kvalitātes grāvēju.

Brālēnus uz neskaitāmajiem koncertiem allaž pavada viņu uzticamākie rajončika bračkas – Snickers, Lee, Saldais un bungu pavēlnieks Vicītis, kopā veidojot komandu, kas uzstājas tiešām visur. Viņi ir izbraukājuši gan Latvijas nozīmīgākos klubus, gan uzstājušies daudzos festivālos, tostarp „LMT Summer Sound”, kā arī pamanījušies pat kāpt uz Latvijas Nacionālās Operas un baleta skatuves, noraujot jumtu Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas „Zelta Mikrofons” pasniegšanas ceremonijas laikā.

Grupa izstrādā visaugstākās klases mantu, ko paredzēts lietot dīdžejiem klubos un ne tikai. Brālēnu videoklipiem ir vairāk nekā 22 miljoni skatījumu „YouTube”, kā arī viena balva – 2014. gada „Zelta Mikrofons”, kas iegūts par Gada labāko hiphopa un deju mūzikas albumu „Ballējam Neguļam”. Ar to gan viņu ambīcijas nav rimušās – „Bermudu Divstūris” pēc albuma, vairāk nekā 15 singlu un videoklipu, kā arī neskaitāmu ballīšu grāvēju izdošanas uzskata, ka ir labākā grupa pasaulē, bet viņu hīti – nepārspējami, kā rezultātā abi ir izsalkuši un gatavi apēst jebkuru, kurš stāsies viņiem ceļā.