Grupa „DaGamba” savā izpildījumā apvieno Austrumu un Rietumu mūzikas tradīcijas, radot pavisam jaunu, ārkārtīgi aizraujošu un spēcīgu skanējumu. Mūziķi drosmīgi dodas vēl neapgūtās mūzikas pasaulēs, kas piedod izpildījumam neatkārtojamu dinamiku un vitalitāti, ko nodrošina divu čellu, taustiņinstrumentu un perkusiju saskaņa.

Starptautisko projektu „DaGamba” 2011. gadā izveidoja izcils klasiskās mūzikas meistars čellists Valters Pūce, kam drīz pēc tam piebiedrojās viņa bērnības draugs čellists Antons Trocjuks, tādējādi izveidojot grupas kodolu. Viņu kaislīgā mīlestība pret mūziku, aizraujošie un radošie eksperimenti, kā arī netradicionālais izpildījums, piesaistīja perkusiju meistaru Hamidrezu Rahbaralamu no Irānas, kā arī lietuviešu pianistu Daini Teni, pabeidzot grupas komplektāciju.

2015. gadā grupa izdeva savu albumu „Recycled”, kurā jaunos darbos tika savienoti dažādi ļoti populāri rokmūzikas un klasiskās mūzikas skaņdarbi, klausītājiem piedāvājot labāko no abām šīm it kā ļoti nesaistītajām pasaulēm. Disks tika izdots neilgi pēc atgriešanās no leģendārā „Glastonbury” festivāla, kurā viņi uzstāsies arī 2016. gadā. Tāpat 2015. gadā „DaGamba” aktīvi koncertēja arī Latvijā. Vispirms jūlijā viņi sasniedza „Postivus” festivāla rekordu, kopā ar kori „Juventus” un „Sinfonietta Rīga” uzstājoties uz galvenās skatuves vairāk nekā 100 cilvēku sastāvā. Savukārt gada nogalē „DaGamba” aizvadīja savu pirmo Latvijas koncerttūri, tās kulminācijā uzstājoties pilnībā izpārdotas „Palladium” koncertzāles priekšā.