„ElektroFolk” ir Latvijas mūzikas grupa. Tās sastāvā darbojas Iveta Baumane, Roberts Pētersons, Uģis Vītiņš, Viesturs Samts un Ainārs Majors. Grupas dibinātājs ir Ainārs Majors.

Grupas dalībnieki piedalījušies TV3 šova “Koru kari” 3. sezonā Cēsu kora sastāvā. Uzstājušies Pasaules koru olimpiādes atklāšanas koncertā Rīgā 2014. gadā. Grupas albums „Elektro” ir ticis nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai “Zelta Mikrofons” 2015. kategorijā “Labākais tautas vai pasaules mūzikas albums”, kur arī uzvarēja. 2015. gadā piedalījās 2015. gada „Eirovīzijas” Latvijas nacionālajā atlasē ar dziesmu „Sundance”, finālā tika iegūta 3. vieta. Tajā pašā gadā tika iegūta arī balva “Boņuks 2014”, kas ir Latgaliešu kultūras Gada balva kategorijā “Labākais sniegums tautas mūzikā”.

2016. gadā grupa piedalījās arī 2016. gada „Eirovīzijas” Latvijas nacionālajā atlasē ar dziesmu „Miracle Drums”, taču netika iebalsota pusfinālā. Drīz pēc dalības Eirovīzijas atlasē, februārī klajā nāca grupas otrais albums ar nosaukumu „Raiba Govs”. Sākotnēji grupai bija raksturīgi, ka tā savu mūziku veidoja, ļoti tieši iedvesmojoties no latviešu tautasdziesmām un tautas mūzikas. Jaunajā albumā šī saikne vairs nav tik spēcīga, jo – lai arī lielākajai daļai dziesmu ir tautasdziesmu teksti, mūzika ir gandrīz pilnīga komandas dalībnieku jaunrade.