„Indygo” ir Latvijas rokmūzikas grupa, kas izveidota 2002. gadā rudenī. Tās sastāvā muzicē vokālists Mārtiņš Vaters, ģitārists Jānis Volkinšteins, basģitārists Mārtiņš Leja un bundzinieks Miks Riekstiņš.

2004. gadā grupa uzvarēja festivālā ‘”Zāģis”, kā arī piedalījās Madonā notiekošajā festivālā „Sinepes un medus”, kurā ieguva gan „Lielo Medus balvu”, ko pasniedz par labāko skatuves tēlu, gan arī labākās basģitāristes balvu, kas nonāca Linda Ikauniece īpašumā, savukārt Jānis Volkinšteins saņēma labākā ģitārista godu.

2005. gadā grupa laida klajā savu debijas albumu „IndyGo”, kas „Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvā” 2005 bija viens no pretendentiem uz labākā roka albuma titulu. Tam sekoja 2007. gadā grupa Zviedrijas studijā „Tonteknik” ierakstītais „Under Construction” EP.

2012. gada jūnijā grupu pameta basģitāriste Linda Ikauniece, kuru nomaina Mārtiņš Leja. Pāris nedēļas vēlāk sekoja arī bundzinieka Andreja Verzas aiziešana, kura pozīciju ieņēma Miks Riekstiņš. Grupa skaļi koncertē vasaras festivālos un koncertos, līdz noslēdz vasaru ar dziesmas „Minūtes un stundas” videoklipa izdošanu.

2013. gada 4. aprīlī tiek izdots nākamais „Indygo” albums “Decoy”, kā ieraksts veikts „Sound Division Studios” kopā ar skaņu inženieri Gati Zaķi. Pēc albuma izdošanas seko koncertturneja, kas noslēdzas ar lielkoncertu koncertzālē „Palladium”. Ieraksts, līdzīgi kā 2015. gadā klajā nākušais „Stars” ir izdots arī vinila formātā.

2012. un 2014. gadā „Indygo” saņēma mūzikas portāla „Alternative.lv” Gada balvu kā “Interaktīvākā grupa”. Tāpat arī apvienības ieraksts “Decoy” tika nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvā “Zelta mikrofons” kā “Labākais roka/metāla albums” 2014. gadā.