“Melo – M” ir čellu rokmūzikas trio, kas izveidots 2005. gadā. Gadu gaitā grupas sastāvs daudzkārt ir mainījies, taču pašlaik tajā ietilpst trīs akadēmiski izglītoti čellisti – Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins un Jānis Pauls. Katram trio dalībniekam ir liela akadēmiskās mūzika pieredze, piedaloties gan starptautiskos konkursos, gan muzicējot kopā ar simfoniskajiem orķestriem.

Kaut gan sākotnēji “Melo – M” izpildīja tikai dažādu slavenu rokmūzikas dziesmu kaverversijas trim čelliem, nu tās repertuārā ir gan popmūzikas un rokmūzikas dziesmu versijas trim čelliem, gan tautas mūzika, gan klasiskā un modernā klasika. Trio uzstājies kopā ar starptautiski pazīstamiem mūziķiem – „Boney M” solisti Meiziju Viljamsu, piedalījies zviedru multi-instrumentālistu Roberta Velsa un somu čellistu grupas „Apocallyptica” koncertos. Krievijā labi zināma “Melo – M” sadarbība ar Laimu Vaikuli un Raimondu Paulu.

Koncertos “Melo – M” apvieno akadēmiskās mūzikas pamatus ar virtuozu izpildījumu un rokmūzikai raksturīgu atraktivitāti, kā arī sev vien raksturīgo stilu. Grupa ir divreiz devusies turnejā pa ASV, notikuši koncerti Krievijā, Francijā, Lielbritānijā, Somijā, Krievijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Vācijā, Ukrainā, Igaunijā, Lietuvā, Turcijā un citās valstīs. Īpaši spilgts koncerts aizvadīts 2015. gada 30. decembrī „Rīgas Kongresu namā”, kura ietvaros uz vienas skatuves muzicēja „Melo-M” vadīts 50 čellistus liels orķestris, kopīgi izpildot grupas populārākos skaņdarbus.

Grupa gadu gaitā ir izdevusi četrus studijas albumus – „Melo M” (2005), „Singalongs” (2007), „Around the World” (2009) un „Phantasy of The Opera” (2010).