-Leģendārā un bēdīgi slavenā grupējuma pirmsākumi meklējami 21. gadsimta sākumā, kad toreizējais basģitārists Ronalds (Planktons), nolēma nopietnāk pievērsties alus patērēšanas mākslai un pie reizes uzspēlēt grupā, lai varētu bez maksas tikt dažādos pasākumos.

Ronalds sāka meklēt domubiedrus. Atrada Ivo (-ex “Neprodukts” vokālists), Viku (kaut kāda meitene) un Gabi (sens paziņa), kurš arī ir vainīgs pie ansambļa nosaukuma rašanās. Pirms kopdarbības uzsākšanās – kā jau īstiem māksliniekiem – iestājās mākslinieciskā krīze un viss norima, bet ne Ronalda ambīcijas.

Pagāja neilgs laiks un Ronalds iepazinās ar Kārli (Jefs), Kasparu (Tikai ne Bērziņu!), Tulpi un Edi. Grupas pamatā radās filozofija, ka katram dalībniekam grupā jāspēlē tas, ko neprot, piemēram, šahs vai kokle.

Savas pastāvēšanas laikā ansamblis paguva iekarot slavas zenītu kādreizējā koncertzālē “Saksofons”, spēlēt dažādās izglītības iestādēs, festivālā “Viesulis”, klubā un arī būvmateriālu veikalā “Depo”, kā arī daudzās citās valstiska apmēra stratēģiskās lokācijās.

Pēc Ronalda bēgļa gaitu uzsākšanas, komanda nolēma ieturēt radošu pauzi.

Gandrīz 10 gadus vēlāk, 2015. gada vasarā, tika nolemts, ka pauze ir bijusi pietiekami ilga un visi ir gana atpūtušies. Ronalda vietu ieņēma Bušmens un tikai ierakstīts kārtējais hīts – “Viss Ir Labi”.

2017. gadā grupa izdeva pašnosauktu albumu – “Morālā Ateja”. Šobrīd apvienības atrašanās vieta un plāni nav zināmi, taču ja jums kādreiz ir kādas problēmas, ja jums ir nepieciešama palīdzība – zvaniet policijai.