Polifauna ir psihodēliskā un drīmpopa grupa, kas radusies 2015. gada rudenī un muzikāli ietekmējusies no 80. un 90. gadu neatkarīgās mūzikas, kā arī pēdējās desmitgades neatkarīgās mūzikas tendencēm. Grupas sastāvu veido Andris Strazds (vokāls, ģitāra), Elza Kaktiņa (taustiņi, vokāls), Miķelis Putniņš (ģitāra, vokāls), Niks Brensons (ģitāra), Kārlis Krauklis (bass), un Matīss Tazāns (bungas).
Polifauna savas studijas telpās ir ierakstījusi debijas albumu, kuru oktobrī plāno izdot plates formātā. Albumu pamatā ir producējuši Andris Strazds, Matīss Runtulis, bet miksējis Gatis Zaķis, savukārt masterēšanas process tika uzticēts Sarah Register no Ņujorkas, kura masterējusi The Shins, Andrew Bird, David Bowie u.c. mākslinieku ierakstus.

Polifauna ir sapulcējusi mūziķus ar iepriekš vairāku gadu garumā gūtu plašu pieredzi citos projektos, no kuriem pazīstamākie ir Ezeri un The Big Bluff. Katrs ir iesaistījies ar savu skatījumu un ar savām izkoptām prasmēm radīt melodisku, grūvīgu, psihodēlisku un sapņainu,mūziku, kam piemīt arī dažādi rokmūzikai raksturīgie elementi.
Šī gada laikā grupa ir spēlējusi tādos Latvijā plaši zināmos festivālos kā Playground, Positivus, Summer Sound un Piena Svētkos, kā arī dažādos Rīgas klubos un bāros, piemēram, Vest, One One, Fon Stricka Villa u.c. Šobrīd grupa strādā pie sava nākamā singla videoklipa, kurā Rīga būs parādīta no dažādiem mazliet neierastākiem skatpunktiem.