Grupa “Tequila Band” ir dibināta 2003. gada janvārī. Tā izceļas ar spēju izpausties dažādos žanros un apmierināt dažādu klausītāju gaumi, izpildot oriģinālkompozīcijas, populārus pasaules hitus, un latviešu „zelta fonda” dziesmas. Viena no grupas prioritātēm ir piemērotu skaņdarbu atskaņošana deju pasākumos, līdz ar ko “Tequila Band” spēlētās mūzikas pavadījumā ir iespēja dejot rumbu, lēno valsi, fokstrotu, džaivu, tango un citas modernās dejas populāru pasaules skaņdarbu noskaņās. Šādās reizēs, protams, neiztikt bez populārās latviešu estrādes, rokenrola un tik iemīļotā šlāgera. Kas svarīgi, visa apvienības mūzika tiek izpildīta pilnībā dzīvajā.

Savas darbības laikā “Tequila Band” ir ierakstījusi trīs dziesmu albumus: „Kā Tev iet”, kas izdots 2006. gadā, iekļaujot latviskotas populāras mūzikas kaverversijas, savukārt otrais albums „Pēc svētdienas” dienasgaismu ieraudzīja 2009. gadā un izceļas ar grupas līdera Jura Leimaņa sarakstītām oriģināldziesmām. Visbeidzot, trešais albums „Magoņu pilsēta” pie klausītājiem nonāca 2014. gada septembrī. Tajā iekļauti ne tikai solista Leimaņa skaņdarbi, bet arī basģitārista Viktora Zagorska autordziesmas. Jaunais albums ir veidots ar romantisku noskaņu – tas vēstī par sapņiem, vīzijām un, protams, par mīlestību.

Kolektīvs katru gadu muzicē Bauskas Kantrī Festivālā, aktīvi uzstājas arī citos Šlāgermūzikas festivālos, Atpūtas centra „Lido” rīkotājos „dzīvās mūzikas” deju vakaros, dažāda veida privātos un komerciālos pasākumos, ka arī koncertē pa visu Latviju. Grupa ir piedalījusies arī populārajā televīzijas raidījumā Amigo „Dzintara dziesmas”.

Grupā “Tequila Band” apvienojušies mākslinieki, kuriem mūzika ir hobijs un sirdslieta, tāpēc katrs pasākums ir nevis ierasta atspēlēšana, bet unikāla radošās iedvesmas izpausme, kurā tiek ieguldīts maksimums resursu. Nav bijuši divi vienādi koncerti. “Ja jums kādreiz izdodas satikties ar “Tequila Band”, tad ziniet, ka jau esat laimīgs!” – smaidot saka Juris Leimanis un katram klausītajam tiek dota iespēja par to pārliecināties.