„The Coco’nuts” ir viena no šī brīža interesantākajām mūzikas grupām Latvijā, kura apvieno tādus mūzikas stilus kā blues, funk, rock, swing and indie vēl nedzirdētā skanējumā. Savu kopīgo mūzikas ceļu mēs uzsākām 8 cilvēku sastāvā, 2012. gada beigās, ar koncertu bārā „Pērle”. No šīs dienas grupas ceļi veduši līkločiem caur dažādām vietām, festivāliem un pasākumiem, no kuriem dažos apvienība uzstājas ik gadu.

Kā spilgtākās no šīm vietām un pasākumiem kolektīva atmiņā palikušas „Geltonos Sofos Klubas” un „Sostinės Dienos” Lietuvā, kā arī Latvijas Ielu Mūzikas Svētki, Latvijas Mākslas Akadēmijas Karnevāls, „Kaņepes Kultūras Centrs”, festivāls „Bildes”, „Kalnciema Kvartāls”, Igaunijas „International Jazz Days” un „Tartu Indie Fest”, kā arī, protams, festivāls „Positivus”.

2013. gada vasarā Francija, Venēcija un Austrija mūs laipni uzņēma ar pašu rīkoto „CocoCarnival” koncerttūri, kurā devāmies kopā ar grupu Carnival Youth. Grupas izdarīto darbu sarakstā ir arī pašu spēkiem izdotais EP „Appetizer”, kas tika prezentēts ar iespaidīgu koncertu „Kalnciema Kvartālā” 2014. gada pavasarī. 2016. gadā pie klausītājiem nonāca grupas pirmais pilnmetrāžas ieraksts „Amid Oppsoites”.