Skip to content

Astro’n’out izdod otro singlu no topošā albuma “777”

Grupa Astro’n’out iepazīstina savus klausītājus ar jaunāko singlu “777”, kas ir otrais no grupas septītā studijas albuma, kas gaidāms jau šī gada oktobrī.

Šis gads Astro’n’out veidojas īpaši darbīgs un arī nozīmīgs, jo plānots gan jauns albums, gan pirmais arēnas koncerts, kas notiks 3. novembrī Arēnā Rīga. Singls “777”, kura nosaukums būs arī septītā albuma nosaukums. Dziesmas producents ir Andis Ansons, kurš ir klātesošs visā jaunā albuma tapšanas procesā.

Astro’n’out soliste Māra Upmane-Holšteine saka: “Tā ir dziesma, kuru uzliekot, pašus pārņem labas sajūtas. Gribas kustēties, saņemties, darboties un baudīt mirkli. Sajūta, ka ejam uz jaunu sākumu uz jaunu sevi. Viss process, “norādes” to atbalsta. Kur nonāksim vēl ir neskaidrs, bet 777 ir absolūts uzvaras cipars un mēs šogad uz mazāk neejam!”

Koncerts Arēnā Rīga būs ne tikai līdz šim lielākais Astro’n’out solokoncerts, bet vienlaikus arī grupas jaunā albuma iznākšanas svētki. Koncertā izskanēs gan Astro’n’out jaunākie singli, gan sen iemīļotas dziesmas, ko jau ierasts izpildīt un izdejot kopā ar publiku.

Biļetes izdevīgāk iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā Biļešu serviss kasēs un tiešsaistē Bilesuserviss.lv

Astro’n’out ir latviešu popgrupa, kas dibināta 2003. gadā Rīgā. Atpazīstamību tā ieguva ar dziesmu “Daļa Rīgas”. Astro’n’out ir radījuši daudzus radio hitus: “Gravitātei nē”, “Tici sev”, “Dejot trakāk”, “Multivitamīnu multipaka”, “Haosā”, “Lidmašīnas režīmā” un daudzus citus. Grupā muzicē Māra Upmane-Holšteine (vokāls), Juris Kalnišs (ģitāra, elektronikas), Mārtiņš Elerts (ģitāra, elektronikas), Toms Poišs (bass), Mārtiņš Opmanis (bungas).

Astro’n’out ir tikuši nominēti Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai par katru līdz šim izdoto albumu – kopā sešas reizes. 2006. gadā tika Astro’n’out ieguva apbalvojumu “labākais roka albums” par savu debijas albumu “Kuš kuš”. 2020. gadā grupas sestais studijas albums “Multivitamīnu multipaka” ieguva “Zelta Mikrofonu” kā labākais 2019. gada Latvijas popmūzikas albums. Savukārt 2021. gadā kopā ar grupu “Sudden Lights” radītais skaņdarbs “Haosā” saņēma zelta mikrofonu kategorijā “Gada radio hits”.

Dziesma “777” klausāma Spotify

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit