Skip to content

“Astro’n’out” izdod singlu “Dejot trakāk”

Šodien, 25. oktobrī, grupa “Astro’n’out” nāk klajā ar jauno singlu “Dejot trakāk”, kas ir pirmā kompozīcija no nākamgad gaidāmā albuma.

 “Dejot trakāk” iezīmē jaunu posmu grupas dzīvē – šis ir topošā sestā studijas albuma pirmais vēstnesis. Atšķirībā no iepriekšējā albuma “URDA”, kurā tika atklātas iekšējās pārdomas par pasaules kārtību, savu vietu tajā, laiku un vērtībām, jaunajā albumā grupa pāriet uz sajūtu – viss notiek šeit un tagad, un mēs vienkārši gribam svinēt dzīvi! 

Pati mūziķu apvienība pašreiz dzīvo singlam ļoti atbilstošā noskaņojumā, cenšoties atmest vēlmi vienmēr pārāk nopietni skatīties pašiem uz sevi un dzīvi. Grupa iesāk arī jaunu posmu, kurā gribas profesionāli vairāk “padauzīties” ar savu skanējumu un tas atklājas arī topošo dziesmu muzikālajās tēmās.

“Jaunais singls ir tāda kā mūsdienu disko pasaka – viņš skatās uz viņu un sapņo. Un viņa viņam atbild, ka grib dejot trakāk. Vai tas ir tikai viņa galvā, vai arī viņa patiešām visu laiku viņu ir gaidījusi? Tas līdz galam jāatrisina klausītājam,” stāsta grupas soliste Māra Upmane-Holšteine.

Jaunā singla radīšanā piedalījies arī Arnis Račinskis, stīgu instrumentu partiju aranžējis Romāns Faļkenšteins, miksu un māsteru veicis Jānis Šmēdiņš (“Fakts”) un kopskaņu producējis Rūdolfs Budze (DJ Rudd).

Dziesma jau tuvākajās dienās būs pieejama “Spotify”, “iTunes”, “Deezer” un citās mūzikas digitālajās platformās.  

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit