Skip to content

Astro’n’out un mūziķis Goran Gora izdod kopīgu singlu “Ielīmēts”

4. jūlijā grupa Astro’n’out nāk klajā ar trešo singlu no septītā studijas albuma, kas pie klausītājiem nonāks jau oktobrī. Dziesma “Ielīmēts” ir duets – šoreiz grupai Astro’n’out pievienojies mūziķis Goran Gora.

Paralēli gatavošanās procesam arēnas koncertam, grupa Astro’n’out ar lielu atdevi darbojas pie sava septītā studijas albuma “777”, kura izdošana plānota šī gada 3. oktobrī. “Ielīmēts” ir šī albuma trešais singls, ko grupa prezentē kā duetu ar pieaicināto mūziķi Goran Gora (Jāni Holšteinu-Upmani).

“Gorans, kā jau mans vīrs, ir bijis grupai piesaistīts un tuvs visus šos gadus. Bijis klāt lielajos koncertos, breinstormos, arī daudzās no radošajām nometnēm un ar savu vokālu palīdzējis vairākos albumos. Tomēr apzinātu duetu starp Astro’n’out un Goran Gora mēs esam radījuši pirmo reizi. Šis gads ir nozīmīgs ar to, ka mums abiem šis ir albumu gads, un abi arī tos nosvinam ar lielākiem koncertiem. Nolēmām, ka vēlamies viens otru atbalstīt arī publiski un ka jau sen šādu dziesmu bijām pelnījuši,” smaidot atzīst Astro’n’out soliste Māra Upmane-Holšteine. “Dziesma ir godīga refleksija par pārdomām, ar kurām, manuprāt, var asociēties katrs pāris, kas ir ilgāku laiku bijis kopā un piedzīvojis lielākas vai mazākas grūtības. Vai pēc piedzīvotajām grūtībām mēs būsim kopā stiprāki?”

Dziesmā apvienojas Goran Gora kā dziesminieka pieeja mūzikas radīšanai ar Astro’n’out muzikālo rokrakstu, atrodot vidusceļu starp žanriem un īpašo skanējumu.

“Lai arī esmu piedalījies teju visos “Astro’n’out” albumos kā papildu vokālists, šis ir mūsu pirmais oficiālais duets. Protams, zinot, ka arī šī dziesma izskanēs koncertā Arēnā Rīga, pie dziesmas “Ielīmēts” ierakstīšanas ķērāmies ar daudz lielāku atbildības sajūtu. Bet es ticu, ka šī dziesma ir gana vērtīga, lai dzīvotu arī savu patstāvīgu dzīvi katra tās klausītāja ikdienā,” stāsta Goran Gora.

Tāpat kā pārējām jaunākā albuma dziesmām, arī “Ielīmēts” producents ir Andis Ansons, savukārt dziesmas video tapis sadarbībā ar Elviju Pārpuci (Later).

Astro’n’out ir latviešu popgrupa, kas dibināta 2003. gadā Rīgā. Atpazīstamību tā ieguva ar dziesmu “Daļa Rīgas”. Astro’n’out ir radījuši daudzus radio hitus: “Gravitātei nē”, “Tici sev”, “Dejot trakāk”, “Multivitamīnu multipaka”, “Haosā”, “Lidmašīnas režīmā” un daudzus citus. Grupā muzicē Māra Upmane-Holšteine (vokāls), Juris Kalnišs (ģitāra, elektronikas), Mārtiņš Elerts (ģitāra, elektronikas), Toms Poišs (bass), Mārtiņš Opmanis (bungas).

Astro’n’out ir tikuši nominēti Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai par katru līdz šim izdoto albumu – kopā sešas reizes. 2006. gadā tika Astro’n’out ieguva apbalvojumu “labākais roka albums” par savu debijas albumu “Kuš kuš”. 2020. gadā grupas sestais studijas albums “Multivitamīnu multipaka” ieguva “Zelta Mikrofonu” kā labākais 2019. gada Latvijas popmūzikas albums. Savukārt 2021. gadā kopā ar grupu “Sudden Lights” radītais skaņdarbs “Haosā” saņēma zelta mikrofonu kategorijā “Gada radio hits”.

Kā iepriekš minēts, grupa Astro’n’out gatavojas savam līdz šim lielākajam koncertam, kas norisināsies 3. novembrī Arēnā Rīga, un tas būs ne tikai Astro’n’out solokoncerts, bet vienlaikus arī grupas jaunā albuma iznākšanas svētki. Koncertā izskanēs gan Astro’n’out jaunākie singli, gan sen iemīļotas dziesmas, ko jau ierasts izpildīt un izdejot kopā ar publiku.

Biļetes izdevīgāk iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā Biļešu serviss kasēs un tiešsaistē Bilesuserviss.lv

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit