Skip to content

ATKLĀJ FESTIVĀLA “BILDES” LOGOTIPU IZSTĀDI UN ATVER GUNTARA RAČA DZEJOĻU GRĀMATU.

Vakar, 28.oktobrī kino “Splendid Palace” telpās tika atklāta mākslinieka Ulda Baltuta veidoto festivāla “Bildes” logotipu izstāde. Festivālam šogad aprit 30 gadi un visus šo gadus tam arvien jaunus logotipus veidojies liepājnieks Uldis Baltutis. Izstāde vēl pāris dienas ir apskatāma kinoteātra foajē.

Līdz ar šīs izstādes atklāšanu notika arī festivāla himnas “Tikai tā!” vārdu autora Guntara Rača jaunās dzejoļu un dziesmu vārdu grāmatas “Laikam laika nav” pirmais lasījums. Grāmata oficiāli būs pieejama no 6. novembra.

Grāmatā sadaļā “Atskaņas” apkopoti dzejoļi, kas rakstīti sākot ar 1980. gadu līdz pat 2015. gadam. Atsevišķa grāmatas nodaļa veltīta autora sociālajos tīmekļos publicētajai dzejai ar nosaukumu “Ar labu nakti, Latvija. Es Tevi mīlu!”. Tāpat grāmatā būs apkopoti 248 populāru dziesmu vārdi, kurus komponējuši un izpildījuši tādi autori un izpildītāji kā Raimonds Pauls, “Līvi”, Uldis Marhilevičs, “Dzeguzīte”, “bet bet” un daudzi, daudzi citi, no kuriem vairāki izpildītāji arī kuplināja vakardienas pasākumu.

Vakarā uzstājās grupas “bet bet” un “Sestā jūdze”, kā arī komponists Uldis Marhilevičs un dziedātāja Antra Stafecka, grupas “Līvi” dalībnieks Tomass Kleins, aktieris Varis Vētra un dziedātājs Mārtiņš Ruskis.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit