Skip to content

Baiba Ozoliņa ļaujas nostaļģijai kopā ar aktieri Tomu Liepājnieku

Dziedātāja un dziesmu autore Baiba Ozoliņa laiž klajā enerģisku vasaras singlu “Vairāk kā vārdi”. Dziesmas mūzikas autore ir pati Baiba, vārdu autors ir Gatis Mūrnieks, savukārt dziesmu producējis Gints Stankevičs.

Dziesma ir par attiecību posmu, kad viss vēl tikai priekšā un prieku spēj sagādāt kopīgas sarunas un lidmašīnu vērošana, un šķiet – šim kopā būšanas priekam nekad nepienāks beigas. “Vēlējos radīt jautru vasaras dziesmu, kuru klausoties katrs var uz brīdi aizmirsties un pasmaidīt,” stāsta Baiba Ozoliņa. “Savukārt videoklips ir mans atskats uz mežonīgajiem deviņdesmitajiem caur stipri romantizētu un amortizējošu prizmu.”

Dziesmai “Vairāk kā vārdi” tapušajā videoklipā piedalās arī aktieris Toms Liepājnieks, vizinoties dzīvespriecīgi oranžā 1997.gada BMW kabrioletā. Toms stāsta: “Es labprāt piekritu dalībai Baibas videoklipā, jo man patīk ambiciozi cilvēki, kuriem ir ne tikai vīzija, bet arī plāns, un kuri mērķtiecīgi iet uz priekšu. Otrkārt, Baiba ir no “Rīgas Aktieru Studijas” studentu pulka, un mēs vienmēr atbalstām savu studentu radošās aktivitātes. Zinu, ka katram novēlējumam apakšā ir kārtīgs darbs, un es novēlu Baibai pie saviem nospraustajiem mērķiem virzīties arvien ātrāk.”

Par videoklipa tapšanas procesu Baiba stāsta: “Es klausos dziesmu un ļaujos attēliem, kas parādās manā iztēlē. Šoreiz iztēlē radās ainas ar diviem dzīvespriecīgiem cilvēkiem, kuri jautri pavada laiku, braucot ar auto un pilnībā izbaudot viens otra klātbūtni, vasaru, vēju un dzīvi. Filmēšanā mums paveicās ar laikapstākļiem un gāja jautri visiem, kas tajā bija iesaistīti.”

“Esmu priecīga par sadarbību ar režisoru un operatoru Mārci Šēneru, jo varu brīvi izstāstīt viņam savas idejas – Mārcis tās papildina un spēj realizēt un nofilmēt vislieliskākajā veidā. Savu videoklipu montāžu es veicu pati – pirmkārt, man ļoti patīk to darīt, un otrkārt, tas dod man radošo brīvību un iespēju veidot vizuālo stāstu savai dziesmai no savas perspektīvas.”

Gada sākumā dziedātāja Baiba Ozoliņa laida klajā savu ceturto singlu “Liku bēdu zem”, kas iekļuva gan Latvijas radiostaciju spēlētāko dziesmu Top 10, gan Radio Latviešu Hiti nedēļas Top 20. Dziesma joprojām ir “Radio SWH” rotācijā un noguldīta arī Latvijas Radio 2 dziesmu aptaujā “Muzikālā Banka”. Tāpat kā dziesma “Liku bēdu zem”, arī “Vairāk kā vārdi” ir iekļauta rudenī gaidāmajā Baibas Ozoliņas debijas albumā.

Dziesma digitālajās platformās

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit