Skip to content

“Baložu Pilni pagalmi” izdod jaunu albumu – “Uz karstām oglēm zem degošām zvaigznēm”

Jaunu albumu “Uz karstām oglēm zem degošām zvaigznēm” izdot grupa “Baložu Pilni Pagalmi” un aicina uz albuma atvēršanas svētkiem  17. septembrī peldošajā mākslas galerijā “Noass”(AB dambis 2, Rīga).

“Uz karstām oglēm zem degošām zvaigznēm” – ejot cauri trīspadsmit skaņdarbiem kopā ar to galvenajiem varoņiem, piedzīvojam viņu mulsumu, pārsteigumu, neizpratni, augošo izbrīnu, tad interesi un neaprakstāmo prieku, līdz visbeidzot caur skatieniem, pieskārieniem, vārdiem – saviem un citu cilvēku teiktajiem, nonākam klusa saviļņojuma epicentrā, lai piedzīvotu atkalredzēšanās faktu pašam ar sevi. Doriana Greja ģīmetne. Tikai otrādi. Lai sava sirdskambara krēslā ieraudzītu savu patieso ”seju”, ir jāmirst visam maldīgajam, nepatiesajam, izdomātajam, trūdošajam, notīramajam ”šajpus molberta”. Jaunajā albumā ir 12 skaņdarbi ar Māra Šverna tekstiem, kā arī viens ar Imanta Dakša vārdiem.

Bez grupas pamatkodola (Māris Šverns, Klāvs Lauls, Uldis Gedra) albuma ierakstā piedalījās arī viesmūziķi Marija Strapcāne (balss), Klāvs Kalnačs jeb Siensliens (balss), Elizabete Milta (kokle), Justīne Kuzņecova (flauta) un HK koris. Albuma dizainā tika izmantoti jaunās mākslinieces Elīzas Grīvas darbi.

Albums vinila plates un cd formātā pieejams lapā balozupilnipagalmi.bandcamp.com, Rīgas mūzikas ierakstu veikalos, bet digitāli –  mūzikas platformās “Spotify”, “iTunes”, “Deezer” u.c.. “Uz karstām oglēm zem degošām zvaigznēm” ir grupas divpadsmitais albums. Albumu ierakstīja un miksēja Mārtiņš Krastiņš un Ģirts Laumanis. Izdevējs: Naba Music.

Albuma jaunākajā singlā video versijā Kristīnes Ozoliņas zīmējumu iekustinājuši Aiga Diļevka un Zintis Sils.

Albuma atvēršanas koncertā 17. septembrī  “Noasā” ar solo priekšnesumu uzstāsies arī Siensliens, kurš piedalījās albuma ierakstā un iedziedāja vienu daļu dziesmas “Viņš”. Papildu informācija par albuma atklāšanas koncertu – Facebook.com lapā . Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Vēl “Baložu Pilni Pagalmi” koncerti gaidāmi 12. septembrī Nemierfestā Rīgā, 19. septembrī Malā (Cēsīs), 24. septembrī Talinas ielas kvartālā Rīgā un 24. oktobrī Wiktorijā (Liepāja).

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit