Skip to content

Balvos norisināsies pirmais Auto un Mūzikas festivāls “AUTOMUZONS”

19. augustā Balvu novadā, Kubulu pagastā un Balvu pilsētā, pirmo reizi norisināsies festivāls AUTOMUZONS 2023. Festivāla pirmajā daļā apmeklētājiem būs iespēja piedalīties dažādās ar auto saistītās aktivitātēs, savukārt nakts programmā Balvu pilsētas parkā tiks apbalvoti sacensību dalībnieki, un apmeklētājus priecēs dzīvā mūzika.

“Ideja par festivālu radās, kad ar kluba “AutoFan” vadītāju Jolantu Dilli apspriedām situāciju mūsu pārstāvētajās nozarēs,” stāsta festivāla producents un idejas autors Māris Lāpāns, “apvienosim divas aizraujošas mūsu dzīves sastāvdaļas: auto un mūziku.”

Pa dienu festivāls dzīvos Kubulu pagasta izklaides un atpūtas parkā ŠKLADI, savukārt otrajā daļā – naktī – norise turpināsies Balvu pilsētas parkā.

Festivāla pirmajā daļā (plkst. 14.00 – 19.00) apmeklētāji aicināti vērot dažādas ar auto sportu saistītas aktivitātes. Iepriekš piesakoties, ikvienam būs iespēja piedalīties autoatrakcijās (ar savu auto un vadītāja apliecību) un arī vērot paraugdemonstrējumus. Papildus aktivitātēm varēs apskatīt auto izstādi, bērniem tiks uzstādītas piepūšamās atrakcijas.

Otrajā daļā plkst. 21.00 Balvu pilsētas parkā Latvijas Radio 2 DJ Aivis rūpēsies par ātru un enerģisku mūziku, kā arī vadīs konkursus un loterijas, kurās apmeklētājiem būs iespēja tikt pie sponsoru balvām, kā arī kādam būs iespēja laimēt jaunu auto akumulatoru.

Nakts gaitā uz skatuves kāps dziedātājs Sandis Abakoks, grupa Loud Silence un dziedātājs Miks Galvanovskis ar grupu.

Biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs, internetā un sarīkojuma norises vietās.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit