Skip to content

Bandmaster un Ezeri izdod dziesmu “Just Paddle”

Īsi pirms koncertiem Latvijas lielākajos festivālos, grupas Bandmaster un Ezeri izdod dziesmu “Just Paddle”. Tas ir apvienību pirmais kopīgi radītais skaņdarbs.

 “Just Paddle” ideja dzima Dirty Deal Audio rīkotajās “Treniņu trešdienās”, kur sadarbojās Bandmaster dalībnieks Andis Ansons un “Ezeru” solists Miķelis Putniņš. “Tas sākās ar džemu studijā un instrumentālu apakšu veidošanu, līdz sapratām, ka dziesmai vajadzēs tekstu,” saka Miķelis. Teksts, ko dzirdam “Just Paddle”, bija sarakstīts labu laiku pirms tās rašanās un gaidīja īsto mūziku.

“Mums bija mēnesis, lai dziesmu pabeigtu, tad mums pievienojās Zelma un DJ Rudd, ar kuru palīdzību to noslīpējām”, papildina Andis. Kā galvenās grupu atšķirības viņš min Ezeru dzīvo skanējumu un Bandmaster elektroniskos bītus, kas veido abām grupām mazliet neierastu skaņu kombināciju. Savukārt stāsts ir par pielāgošanos dzīves situācijām un to, kā pārlieku liela pielāgošanās vēlāk nāk atpakaļ un “sit pa sirdsapziņu”.

Dziesmas autori ir Andis Ansons un Miķelis Putniņš. Producenti – Andis Ansons un DJ Rudd, “Just Paddle” ir ierakstīta Mute studijā.

Tuvākie Bandmaster koncerti būs 15. jūlijā Positivus festivālā, 21. jūlijā Fono Cēsis un 29. jūlijā Summer Sound festivālā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit