Skip to content

Beatrise Heislere laiž klajā “Dance ‘Cause You Need It”

2022. gada pavasarī plašāk iepazītā dziedātāja Beatrise Heislere, kura ar dziesmu “On the Way Home” tika izvēlēta dziesmu konkursa “Supernova” pusfinālam, laiž klajā dziesmu “Dance ‘Cause You Need It”.

Autors ir mūziķis un dziedātājs Edvards Grieze, to producējis mūziķis un “Eridana” dalībnieks Roberts Pētersons. “Mūsu veiksmīgā sadarbība vienkārši bija jātrupina. Tas ir vienreizēji, kā no sākotnējās idejas, Roberts atrod nianses, kuras izcelt, lai dziesmai būtu unikāls skanējums,” Beatrise min par sadarbību dziesmas tapšanas procesā.

“Dziesma ir par vēl vienu cīņu un pārdomām sevī pašā. Jau atkal dziesma, tās pienesums, aktualitāte un viss kas ap to griežas ir Edvarda talanta un radošuma virsotne – īstajā brīdī, īstā dziesma,” par dziesmas vēstījumu stāsta dziedātāja.

Žanrs, kas precīzāk raksturo dziesmu, ir Synthwave, kas ir mikro žanrs zem elektroniskās mūzikas kā galvenās īpašības ir pagājušā gadsimta astoņdesmito gadu nostalģija, kas cilvēkiem saistās ar tā laika popkultūru – ēras īpašo atmosfēru, mākslām kā kino vai mūziku, kā arī videospēlēm. Arī dziedātājas iepriekšējais singls “On the Way Home” mērķtiecīgi tika veidots šajā žanrā, popularizējot to arī Latvijā.

“Ar šo dziesmu vēlos nodot vēstījumu ikvienam klausītājam, ka nav jāslēpjas aiz saviem sapņiem, tiem jātiecas pretī. Pēdējais gads nav bijis no vieglākajiem, daudzi piekritīs, ka, pēc visa piedzīvotā, tā kā gribas visu, bet negribas neko, tādēļ jo īpaši – es dejošu, jo es to vēlos, jo man to vajag,” saka Beatrise.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit