Skip to content

“Bel Tempo” uzstāsies Lietuvas mūzikas industrijas konferencē/festivālā “What’s Next In Music”

Šodien, 8. septembrī, indī/elektroniskās mūzikas duets “Bel Tempo” uzstāsies Viļņā, Lietuvas mūzikas industrijas konferencas/festivāla “What’s Next In Music” ietvaros. Otra uzstāšanās līdzīga profila pasākumā gaidāma 20. oktobrī, Ungārijas “BuSH”.

Uzaicinājumu koncertēt abos festivālos “Bel Tempo” saņēma pēc veiksmīgas uzstāšanās Eiropas nozares pasākumā “Eurosonic Noorderslag” šī gada janvārī. “Eurosonic” pamatuzstādījumu – Eiropas grupu rotāciju Eiropas festivālos – nodrošina tā ietvaros esošā iniciatīva ETEP (European Talent Exchange Programme) jeb Eiropas talantu apmaiņas programma, kā dalībnieki ir arī grupa “Bel Tempo”.

Savukārt Latvijā tuvākā grupas uzstāšanās gaidāma jau nākamceturtdien, 15. septembrī, Rīgā, M/Darbnīcā. Biļetes uz šo pasākumu iespējams iegādāties šeit – https://fienta.com/lv/bel-tempo-at-m-darbnica

Par “Bel Tempo”

“Bel Tempo” ir indī/elektroniskās mūzikas duets no Rīgas. Pirmsākumos abi mākslinieki iepazinās dziesmu rakstīšanas nometnē “RIGaLive”, bet strādāja attālināti – producents Andis Ansons dzīvoja un strādāja Rīgā, kamēr dziedātājs un komponists Jūlijs Melngailis studēja mūzikas kompozīciju Londonā. Viņi savā mūzikā ietekmējušies no tādiem māksliniekiem kā Caribou, Jungle, Sampha, Toro y Moi un citiem, apvienojot jutekliskus bītus un analogo sintezatoru skaņas ar maigiem vokāliem un pulsējošiem ģitāras rifiem, kas rada dejojamu un vienlaikus intīmu atmosfēru.

Šī gada 10. jūnijā “Bel Tempo” laida klajā debijas minialbumu “Pessimismus”. Albumā iekļautajā dziesmā “DeepBluSea” piedalās arī starptautisku atzinību ieguvusī hip-hop māksliniece Elīza Legzdiņa, kura ir sadarbojusies ar tādiem pasaulē zināmiem māksliniekiem kā “Rudimental” un Holivudas aktieri Idrisu Elbu (Idris Elba).

Minialbumu “Pessimismus” iespējams noklausīties šeit – https://orcd.co/pessimismus

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit