Skip to content

“Bermudu Divstūris” kopā ar Māri Grigali rada video, dziesmai “Nokrišņu zona”

Hitu karaļi un šovmeņi – grupa “Bermudu Divstūris” saviem klausītājiem piedāvā humora pilnu un vasarīgu dziesmu “Nokrišņu zona”, kas ir jau trešais skaņdarbs no gaidāmā EP albuma “NOGURSTAM septiņos cēlienos”.

Vasara Latvijā ir sākusies ar karstu un tveicīgu laiku, un tāda ir arī grupas “Bermudu Divstūris” jaunā dziesma “Nokrišņu zona”. Dziesma ir flirta pilns stāsts par to, ka, neskatoties uz sinoptiķu solījumiem par saulainu laiku, starp diviem cilvēkiem tomēr pavīd negaisa mākoņi.

“Mūsu dziesmā viss ir gluži, kā dzīvē – arī Latvija pēdējās dienas ir pieredzējusi stihiskus laikapstākļus – no +25 grādiem Liepājas pludmalē līdz pat krusas graudiem omītes mīļāko puķu dobē. Un tāpat arī šajā dziesmā – mēs iedziļināmies attiecību smalkākajās šķautnēs, kur pat visdrošākās prognozes nevar paredzēt, kas notiks tālāk. Taču, pārvarot vētras un negaidītas lietusgāzes, kas var rasties šajā tveicīgajā vasarā, mēs ticam, ka radīsim smaidu un prieku mūsu klausītāju acīs, atgādinot, ka mīlestība ir pārsteigumu pilna,” par dziesmu stāsta Biceps un Triceps.

Dziesma par laikapstākļiem nav iedomājama arī bez ikoniskā un sabiedrībā iemīļotā sinoptiķa Māra Grigaļa, viņam piedaloties videoklipā.

Klausies dziesmu jau tagad populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs, kā arī noskaties trešo cēlienu no topošā mūzikla “NOGURSTAM septiņos cēlienos” te.

Paldies grupas draugiem – “Jameson Latvia” par iespēju atspirdzināt ar šo veldzējošo dziesmas klipu tos, kas karstuma nogurdināti!

Jau 1. septembrī grupa aicina svinēt vasaras noslēgumu lielkoncertā “Pirmā rudens diena, bet es jau gaidu vasaru” koncertzālē “Arēna Rīga”. Grupa sola enerģisku un jaudīgu ballīti, kā arī izcilu šovu. Biļetes uz lielkoncertu ir pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs vai www.bilesparadize.lv.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit