Skip to content

“bet bet” turpina sadarbību ar komponisti Lolitu Ritmani un izsludina jaunus koncertus!

Grupa “bet bet” publicē jaunu dziesmu, kas tapusi sadarbībā ar Latvijā un Holivudā pazīstamo komponisti Lolitu Ritmani. 2021.gadā nāca klajā pirmā kopdziesma “Īstā vieta, īstais laiks” un šodien tiek publicēta dziesma “Zeme griežas”. Abu dziesmu pamatā ir dzejoļi no Guntara Rača grāmatu sērijas “365”.

Guntars: “Strādāt ar Lolitu ir baudījums. Ļoti profesionāla pieeja darbam, kā jau prestižās mūzikas balvas “Grammy” saņēmējam pieklājas! Vienmēr tiek sagatavots nošu materiāls un Losandželosā tapis paraugieraksts. Tai pat laikā ļoti cilvēciska un emocionāla saziņa. Mēs gan, srādājot pie dziesmām, vienmēr veicam savas korekcijas, bet Lolitai par to nav bijuši iebildumi. Pašlaik strādājam jau pie trešās dziesmas ar viņu.”

Visu pagājušo gadu grupa “bet bet” aizvadīja koncertējot izpārdotās koncertzālēs un piepildītās estrādēs, turpinot svinēt savus 30 gadus uz skatuves.

Turneja izrādījās tik veiksmīga, ka grupa nolēmusi arī šogad to nedaudz paturpināt – šonedēļ 10. martā sniedzot koncertu jau izpārdotā zālē Ādažos, bet 11. martā uzstājoties Līvānu kultūras centrā.

Vēl šogad paredzētie koncerti:

 1. maijs – Daugavpils Kultūras pilī
 2. maijs – Slampes k/c
 3. maijā – Ķegums
 4. jūnijs – Strenči. Pludmalē pie Gaujas
 5. jūlijs – Engure
 6. jūlijs – Zvejniekciems
 7. jūlijs – Balvi
 8. augusts – Preiļi
 9. augusts – Viesīte
 10. augusts – Straupe
 11. augusts – Carnikava

Savukārt visu decembri “bet bet” ieplānojuši pavadīt k/c “Ulbrokas pērle”, kur no 15. decembra līdz pat 27. decembrim notiks grupas Ziemassvētku koncerti. Jaunā koncertprogramma pašlaik tiek gatavota, bet biļetes ir jau pārdošanā Biļešu paradīzes kasēs un internetā.

Biļetes

Klausies vai lejupielādē dziesmu “Zeme greižas”

Foto: Edgars Pohevičs

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit