Skip to content

“Bet Tu Steidz” – Indygo, Žigats un Lapsene

Enerģiskais roka trio Indygo, saspēlējoties un sadziedoties ar Latvijas roka scēnas smagsvariem Māri Žigatu (Pienvedēja Piedzīvojumi) un Lapseni(Artis Dvarionas), beidzot vizualizē “Bet Tu Steidz”!

Muzikālā kompozīcija pie klausītājiem nokļuva jau vasaras izskaņā, nepiedzīvojot vizuālo papildinājumu, jo koncertgrafiks visām iesaistītajām pusēm, bija dikti piepildīts un brīvdienas
nesakrita. “.. katram savi ieraksti, nāca arī vīrusi, tad vēlēšanas, tad vieni svētki, tad citi.. Ikdienai nav miera un brīva mirkļa nekam ārpus tās nerakstītā grafika” iesmej Vaters(Indygo), “bet kaut kāds nosacīts punkts jau šai zibenīgajai idejai par sadziedāšanos bija jāpieliek”.

Mūziķi pavadījuši pāris dienas, plus vēl dažas stundas “TRU studio” Pārdaugavā, kur Gata Zaķa virsvadībā arī ierakstījuši “Bet Tu Steidz”. Ieraksts noticis raiti, visi sapratušies no pusvārda, pieredze, kā smej, ņēmusi virsroku. Pēcāk, Vatera uzrunāts, pie darba ķērās operators un video meistars Oskars Lūsis, kurš ir vairāku LV mūziķu vizuālo risinājumu džedajs. Arī šeit viss jau bija atrisināms ar uzacu kustībām un dažām picas šķēlēm. Un, protams, milzu paldies Elmāram Smilteniekam, ka zibenīgi reaģēja un nevajadzīga ugunsdzēsēju ierašanās tika kancelēta.

“Bet Tu Steidz” audio atrodams visās lielajās straumēšanas platformās un video risinājums no šī gada 29.novembra skatāms video vietnē YouTube un citos mūziķu sociālajos kontos.
Ko tad viņi tik ilgi vilcinājās?

P.s. Video pieejams visos plašajos pasaules internetos, tā pārlieku lietošana ir nepieciešama.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit