Skip to content

BEZMAKSAS SEMINĀRS „AMERIKAS MŪZIKAS INDUSTRIJAS TIRGUS – PAR UN PRET”.

„Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/ Latvijas Mūzikas eksports” ar „LaIPA” un  Kultūras ministrijas atbalstu 31. martā plkst. 14:00 viesnīcā „Radisson Blu Rīdzene” organizē bezmaksas semināru mūzikas industrijas pārstāvjiem „Amerikas mūzikas industrijas tirgus – par un pret”.

 

Amerika ir pasaules vadošais un lielākais  mūzikas industrijas tirgus, tā apguve ir visu mūzikas industrijas pārstāvju sapnis. Kādas ir šī sapņa iespējas pārvērsties realitātē? Kādi ir sagatavošanās soļi, pirms apsvērt domu par darbības paplašināšanu Amerikas virzienā?

Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes seminārā sniegs Ādams Luis (Adam Lewis),  Planetray Group kompānijas dibinātājs.

Planetray Group, nodarbojas ar  mūziķu promociju Amerikas un Kanādas radiostacijās un blogos, organizē savus “showcase” pasākumus gan Amerikas, gan citu kontinentu mūzikas industrijas pasākumu ietvaros,  kā piemēram SXSW, CMJ un Eurosonic.

Planetray Group klientu vidū ir tādi mākslinieki kā Art Brut, Does It Offend You Yeah?, Gogol Bordello, MØ, Peter Bjorn & John un citi.

Vairāk info par Planetray Group: http://www.planetarygroup.com/

Semināra moderatore – Kerija Kalēja.

Kerija ir beigusi NYC universitāti Manhattanville College un ieguvusi bakalaura grādu  progrāmās “Music” un “Music Management” , darbojusies mūzikas industrijā ASV un  strādājusi Songs Music Publishing, RedBull Records utt. Šobrīd strādā izdevniecībā  MicRec par ģenerālmenedžeri autortiesību jomā un aktīvi muzicē ar savu grupu Astra The 22’s.

Bezmaksas seminārs “„Amerikas mūzikas industrijas tirgus – par un pret” notiks š.g. 31.martā viesnīcā “Radisson Blu Rīdzene” konferenču zālē “Bastejs” (Rīga, Reimersa iela 1 (blakus Esplanādei))

Seminārs notiks angļu valodā.

Pieteikšanās semināram līdz 30.03 plkst. 16:00 sūtot pieteikumu uz epastu: info@musiclatvia.lv

Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1035638619798211/

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit