Skip to content

“Blue Jean Serenade” izdod debijas albumu “Prieks, no kura neizaugt. Laiks, kuru neaizmirst” un aicina uz koncertu

Šodien, 9. martā, albumu “Prieks, no kura neizaugt. Laiks, kuru neaizmirst” izdod indie poproka grupa “Blue Jean Serenade” un šovakar klausītājus aicina uz prezentācijas koncertu Latvijas Leļļu teātrī.

Albums “Prieks, no kura neizaugt. Laiks, kuru neaizmirst” stāsta par bērnību un vidusskolu – to laiku, kas nebūtu iespējams bez naivām cerībām un iedomām, pirmās mīlestības un tālejošiem sapņiem- visa tā, kas mūs veido tādus, kādi mēs esam.

“Tās ir vairāk nekā 100 stundas prieka, kuras mēs nekad neaizmirsīsim – pirmais albums tomēr ir kas vairāk nekā tikai mūzika! Tā ir mūsu draudzības atmiņu klades titullapa, kura iedod sajūtu toni visam tam, kas mums vēl ir priekšā,”  par albumu saka grupa “Blue Jean Serenade” .

Grupu veido draugi –  vokālisti ir māsa un brālis Anna un Jānis Niedras; Anna spēlē taustiņus, bet Jānis – ģitāru. Reinis Rūdolfs Ozolkāja, grupas solo ģitārists, Pēteris Blūms – basģitārists, un bundzinieks Tomass Vegners.

Albumā “Prieks, no kura neizaugt. Laiks, kuru neaizmirst” ir desmit dziesmas, no kurām klausītājiem zināmākās ir “Vajag padziedāt” un “Mākoņmaliņa”. Albums ierakstīts skaņu studijā pie Kārļa Šteinmaņa, kā arī grupas ģitārista dzīvoklī. Dziesmas miksējuši Arnis Račinskis, Jānis Eglītis, Krišs Veismanis un Kārlis Šteinmanis, albumu māsterējis Jānis Eglītis. Līdz ar albuma izdošanu, radiostacijām tiek nodots singls “Tava Balss”, kas tapis sadarbībā Arni Račinski.

Grupas “Blue Jean Serenade”  pirmsākumi meklējami 2016. gadā un jau ir izdevusi mazalbumu “All My Friends Care About Celebrities, Well, I Don’t”, bet singls “Avotu Iela” ieguvis Radio SWH klausītāju atzinību. “Blue Jean Serenade” uzstājušies “Reeperbahn” festivālā – mūzikas skatē Vācijā, Hamburgā, festivālā “Summer Sound” Liepājā, Fon Stricka Villas dārzā Rīgā un citviet Latvijā.

Ieeja albuma prezentācijas koncertā no plkst.18:30, apmeklētājus gaidīs dažādi pārsteigumi, “Blue Jean Serenade” uz skatuves kāps plkst.19:30. Biļetes nopērkamas platformā AULA.lv , vai pie ieejas pasākumā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit